• NBC جدید, جریان, خدمات طاووس تنها راه اندازی یک زن و شوهر از هفته پیش اما در حال حاضر تعداد کمی از منحصر به فرد آن عنوان کرده اند رخنه کرد تا لیست ما را از این بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در تمام خدمات جریان راست در حال حاضر.
 • بقیه این هفته لیست پربیننده ترین برنامه های تلویزیون است که تحت عناوین از سرویسهایی مانند Netflix و آمازون است.
 • این هفته لیست نشان می دهد که می آید از طریق جریان موتور جستجو خدمات Reelgood.

اولین چیزی که من زمانی که NBC جدید, جریان, خدمات طاووس رفت و زنده در جولای 15 — و به سرعت availed خود را به عنوان بیشتر از یک سرویس مکمل به اشتراک Netflix — به شیرجه رفتن مستقیم به دستگیرییک تریلر وارداتی از انگلستان است که من در حال حاضر raved را. بازیگر سرب Holliday Grainger فوق العاده است به عنوان بلند پروازانه کارآگاه بازرس که متوجه می شود با کلاسیک انگلیسی, سفت-بالا-لب حرفه ای چگونه در بر سر او زمانی که او را به رفتن در برابر سایه, سیاه, هنر جهان, تکنو محور جاسوسی است. من به طور کامل راضی به این سری در مورد جعلی اخبار و خزنده استبداد از ما tech اربابان و سازمان خود جلب کرد و من نمی توانم صبر کنید برای نشان می دهد (یکی از تعداد انگشت شماری از طاووس اصل) بازگشت.

ضمن مقدار زیادی از شما وجود دارد ظاهرا احساس می کنید چیزی مشابه. زیر طاووس جولای 15 اولین با بیش از 20 ، 000 ساعت از فیلم را نشان می دهد و به تماشای این خدمات را برنامه به سرعت به دست آورد 10 میلیون محبوبیت با توجه به برنامه آنی. علاوه بر این برخی از بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در حال حاضر در سراسر تمام خدمات در واقع طاووس عناوین.

که با توجه به این تیم در Reelgood این جریان موتور جستجو خدمات که با BGR اطلاعات در مورد آنچه آن میلیون ها نفر از کاربران ماهانه شد bingeing بیشتر از برای این هفته پوشش جولای 23-29 (مختصر و مفید کامل از آن در دسترس است در پایین این پست).

دو طاووس عناوین پرتاب خود به سمت راست صفحه 5 عنوان در این هفته لیست و آنها عبارتند از برترین شبکه یلو — یک درام طاووس حمل در مورد یک خانواده از دامداران بازیگران کوین کاستنر — و همچنین طاووس سری اصلی Brave New World. دومی اقتباس از آلدوس هاکسلی رمان کلاسیک به همین نام تصور یک آینده dystopian برای بشریت است.

طاووس عاقلانه اجتناب شود “کپی Netflix” استراتژی است که بسیاری از دیگر streamers ها سعی کرده اند به جای انتخاب از آزادسازی پول به تن از سری اصلی است که ممکن است یا نه ممکن است ضربه علامت گذاری به عنوان — است که بسیار ساده تر از انجام گفت و حتی Netflix whiffs بر این در حال حاضر و پس از آن — این سرویس به جای آماده کمتر از ده عناوین اصلی خواهد بود که آماده است برای رفتن در راه اندازی. و برخی از آنها مانند ضبطشد صرفا وارداتی به عنوان مخالف در حال توسعه به طور خاص برای این سرویس.

نه این که هر یک از این مسائل به این که آیا شما لذت بردن از این چیزی یا نه. گفت: ما به عنوان سرویس دارای یک کتابخانه بزرگ از سری آ رایگان ردیف) با نشان می دهد از جمله زنده شنبه شب, پارک ها و تفریح و سرگرمیو حتی دفتر با شروع سال آینده. در مورد آن — هنگامی که اداره می کند حرکت به طاووس شروع در ماه ژانویه آن را جریان با هرگز قبل دیده می شود از مطالب (اگر چه ما نمی دانیم که چه به طور خاص است که مستلزم هنوز).

منبع تصویر: App Annie

در نظر چه چیز دیگری است که فوق العاده محبوب در میان جریان مخاطبان در حال حاضر — هیچ لیست زیر سلطه بیشتر Netflix اصل (مانند تاریک, ترس شهرستانو این چتر آکادمی) در حالی که سری از دیگر streamers نیز ترک خورده به بالا 10 از جمله آمازون هانا و پسران.

اتمام لیست کامل از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در سراسر عمده خدمات جریان وارد شده توسط این تیم در Reelgood برای هفته جولای 23-29:

 1. تیره
 2. یلوستون
 3. ترس شهرستان: New York در مقابل مافیا
 4. شجاع دنیای جدید
 5. هانا
 6. چتر آکادمی
 7. Rick and Morty
 8. پسران
 9. لعنت
 10. این Alienist
 11. پادشاهی
 12. به زمین با زک Efron
 13. عذاب گشت
 14. من رفته در تاریکی
 15. Breaking Bad

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de