برخی از موتورولا لبه+ صاحبان گزارش تند و زننده نمایش نقص

موتورولا در نهایت منتشر شد یک اندیشه درست گل سرسبد موتورولا لبه+ و واقعا به آن افتخار می کنم. و دلیل خوب است. ما تا به حال فرصتی برای آزمایش و غافلگیر شد, با چه Motorola تا زمانی به عنوان شما می توانید در موتورولا لبه+ نقد و بررسی. اما این تجربه با این 1000 $در تلفن بوده است نه به عنوان لذت بخش برای همه. مدت کوتاهی پس از آن به فروش رفت به گزارش شروع به ظاهر در خیر انجمن های مختلف نمایش نقص. DroidLife خال خال بالونی شکایت موضوع اول است. در حال حاضر وجود دارد 9 صفحه به جلو و عقب بین ناراضی موتورولا کاربران و مدیران انجمن که ارائه اطلاعات در مورد آینده رفع و راهنمایی در مورد کسانی که کار نمی کنند.

نقص مردم در حال تجربه هستند و هیچ چیز را نادیده گرفت که برخی از تصاویر ارسال شده در انجمن را نشان دهد:

از اعوجاج رنگ به لکه های تیره و لکه برخی از صفحه نمایش با نگاه مستقیم قابل استفاده نباشد. با قضاوت بر اساس تصاویر به نظر می رسد که این گوشی اسم صفحه نمایش لبه چیزی است که باعث شده است برخی از مسائل. شاید صفحه نمایش خیلی ظریف است که برای برخی از کاربران مدتها.

آسیب به نظر نمی رسد به طور دائم با این حال; حداقل نه برای همه تحت تاثیر دستگاه. موتورولا در حال حاضر منتشر شد به روز رسانی نرم افزار است که به نظر می رسد که ثابت موضوع برای اکثر کاربران است. کسانی که به اندازه کافی تاسف به هنوز هم آن را وادار به دنبال کمک های بیشتر از موتورولا به صورت فردی.

یک نفر گفت که لبه دوم+ آنها در حال تجربه این موضوع را در بازگشت به ورایزون در حال حاضر. بدیهی است وقتی که می آید به بیمه وسیله ای است که باید به راحتی گذشته چند سال نگرانی های مطرح شده در مورد آن دوام طولانی مدت.

امیدوارم مشکل این است که در واقع قابل کنترل از طریق نرم افزار و موتورولا را دریافت یک دسته در آن را به زودی به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>