برخی از بافت مغز انسان دارای آثار از DNA نئاندرتال

  • نئاندرتال ها مخلوط با انسان خیلی وقت پیش اما پس از آنها از بین رفتند DNA خود را زندگی در بخش بزرگی از جمعیت انسانی است.
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که در آزمایشگاه رشد بافت مغز شامل بیت از DNA نئاندرتال است که می تواند مورد استفاده در مطالعات آینده به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد مردم باستان و چگونه وجود خود را تحت تاثیر نژاد بشر است.
  • دانشمندان در حال حاضر شروع به لینک های قرعه کشی بین DNA نئاندرتال و انسان برخی از صفات مانند مو و رنگ پوست.

ما انسان ها می خواهم به فکر می کنم ما در حال کرم محصول وقتی که می آید به زندگی حیوانات روی زمین, اما حقیقت این است که ما همه یک دسته از mutts. بسیاری از اجداد باستانی ما آمیخته با نئاندرتال ها و نشانه های ثبتشده است که “mingling” در حال حاضر هنوز هم در DNA ما امروز. ما نمی دانیم که بسیاری از انسان ها تا به حال نئاندرتال کد ژنتیکی شناور در اطراف در بدن خود را تا حدود یک دهه پیش, اما تحقیقات جدید است که کمک به صفر در این اثر که DNA در بدن ما است.

در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در سلول های بنیادی گزارش های چیز طول می کشد یک قدم بیشتر با واقع رشد بافت مغز انسان و سپس جستجو را برای DNA نئاندرتال. آن را به عنوان معلوم اثری از اوایل انسان-نئاندرتال تعاملات شده اند در انتظار برای کشف شود در تمام طول.

برای مطالعه که به رهبری جواد خاکستری اردوگاه از موسسه ماکس پلانک برای تکاملی انسان شناسی و دانشگاه بازل با استفاده از سلول های بنیادی را از یک اروپایی biobank به نام انسان ناشی از سلول های بنیادی پرتوان ابتکار یا HipSci ، این افراد که خود را مشاهده کنید مواد ژنتیکی به این برنامه تا حد زیادی بر اساس در انگلستان و اروپای شمالی است که دانشمندان در حال حاضر می دانم که تراکم بالایی از انسان ها که حفظ آثار خود را نئاندرتال گذشته است.

با استفاده از سلول های بنیادی, مواد, محققان ساخته شده تکه های کوچک از بافت مغز به نام organoids. بافت انسانی است در مبدا اما هنوز هم حاوی تا 4 درصد DNA نئاندرتال. که ممکن است به نظر می رسد اما زمانی که شما ترکیب که درصد کمی از هر فرد شما در نهایت رسیدن به یک نقطه که در آن شما باید درصد زیادی از ژن های نئاندرتال برای کار با.

مغز بیت بودند رشد در یک ظرف اما DNA آنها را نگه دارید می تواند در دنیای واقعی تاثیر در آینده است. درک این که چگونه DNA نئاندرتال شکل تکامل انسان می تواند توضیح دهد که ریشه چیزهایی مانند مو و رنگ پوست نیز در حالی که آموزش ما بیشتر در مورد چگونه نئاندرتال خود زندگی می کردند. ساختمان organoids با استفاده از DNA نئاندرتال می تواند نشان دهد همه چیز در مورد سلامت و رژیم غذایی و حتی توانایی های شناختی از مردم باستان.

“این یک proof-of-اصلی مطالعه نشان می دهد که شما می توانید با استفاده از این منابع برای مطالعه فعالیت Neandertal DNA در رشد و نمو روند” اردوگاه در بیانیه ای گفت. “چالش واقعی خواهد بود پوسته پوسته شدن تعداد خطوط در یک آزمایش, اما این است که در حال حاضر شروع می شود ممکن است.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>