برخی از coronavirus بازماندگان تجربه علائم است که به سادگی نمی خواهد برود

  • افرادی که بهبود از coronavirus ماه پیش در حال حاضر گزارش مرموز حملات درد.
  • Coronavirus گاهی اوقات می تواند حمله یک فرد ارگان های مهم منجر به مشکلاتی که ممکن است بلافاصله آشکار.

در حالی که coronavirus است که طبقه بندی به عنوان یک بیماری تنفسی محققان دریافته اند که تاثیر آن می تواند گسترش فراتر از ریه ها. در واقع coronavirus در برخی موارد می تواند ویران در تمام ارگان های بزرگ. نه تنها می توانید آن را حمله به مغز اما این ویروس همچنین می تواند تاثیر نامطلوب بر پایه کلیه و عملکرد کبد.

به عبارت ساده coronavirus است به خصوص تند و زننده ویروس و آن را ممکن است برخی از زمان قبل از متخصصان پزشکی و محققان می توانند تعیین دراز مدت تاثیر آن بر روی افرادی که موفق به زنده ماندن برخی از آن علائم شدید.

به این منظور تعدادی از افرادی که قبلا بهبود از coronavirus در حال حاضر گزارش طیف وسیعی از درد و علائم ماه پس از این واقعیت است. در برخی موارد بهبود بیماران گزارش مسائل با ظرفیت ریه. سایر بیماران در ضمن در حال تجربه مرموز درد در سراسر بدن خود را همراه با یک میزبان از مسائل روانی.

تایمز اسرائیل گزارش می دهد:

[درد] ظاهر می شود در بازوها و پاها یا مکان های دیگر که در آن ویروس نمی کند که تاثیر مستقیم و اگر شما بخواهید در مورد ميزان درد در مقیاس 1 تا 10 می تواند 10 با مردم گفت: آنها نمی توانند به خواب” گفت: Eran Schenker, مدیر ماهه درمانگاه بنی Brak اجرا شده توسط مکابی خدمات بهداشت و درمان. “آن چیزی که ما در حال شروع به دیدن مقدار بیشتر در هفته گذشته است.”

چه به خصوص نامطلوب و نگران کننده است که برخی از بهبود coronavirus بیماران در حال حاضر نشان می دهد آنها در درد بیشتر در حال حاضر از زمانی که ویروس فعال بود در بدن خود است.

در مارس سازمان بهداشت جهانی (WHO) با صدور بیانیه ای نشان می دهد که برخی از بهبود coronavirus بيمار مسئول به تجربه “عود” از علائم.

“قطعا وجود داشته است برخی از گزارش موارد احتمالي عود بنابراین مردم کاهش یافته است بیمار دوباره گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “مقدار زیادی از کار است که در حال حاضر برای دیدن اینکه آیا مردم شده اند reinfected و یا اینکه آیا آن را فقط یک بیماری مزمن بخشی از این بیماری است.”

حتی چند ماه پیش رایان اشاره کرد که بسیاری از coronavirus بیماران پس از ترک بیمارستان هنوز تجربه “دراز مدت مسائل با انرژی است.”

چند ماه پیش, پزشکان نشان داد که مداوم علائم پس از بهبود را می توان به بدن در تلاش برای بازیابی. هنوز هم با توجه به اینکه ما حدود پنج ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس را, احتمالا خواهد شد برخی از زمان قبل از پژوهشگران می تواند کشف کردن آنچه که دقیقا در جریان است. و علاوه بر این با این ویروس قادر به تأثیر کلیه و عملکرد کبد, شانس خوب وجود دارد که تاثیر coronavirus در بیماران ممکن است بیشتر در طولانی مدت از ابتدا به عهده گرفت.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de