SoftBank فروش T-Mobile سهام در 4 درصد تخفیف

در ژوئیه 2013, نبرد بین SoftBank و ظرف شبکه با حداکثر سرعت دویدن بیش از برنده شد توسط SoftBank به عنوان دومی پرداخت $21.6 میلیارد دلار برای 78 درصد از این شرکت است. در طول زمان SoftBank پیاده سهام خود را تا 80 ٪ از حداکثر سرعت دویدن و زمانی که T-موبایل بسته در آن خرید با حداکثر سرعت دویدن در آوریل 1st, SoftBank به پایان رسید تا با 304.6 میلیون سهم از T-موبایل.

SoftBank به فروش می رساند به عنوان بسیاری از 198 میلیون T-Mobile سهام

شاید در زمان های مختلف SoftBank ممکن است برگزار شد به 24.7 درصد از T-Mobile سهام که آن را دریافت و پس از ادغام. اما این شرکت شده است داشتن مشکلات; طول آن در اخیر سال مالی SoftBank غرق شد در $به ارزش 13 میلیارد دلار از جوهر قرمز. موقعیت آن برگزار شد در WeWork و Uber تولید نتایج فاجعه آمیز و SoftBank تا به حال حتی در نظر گرفته شده فروش به اندازه 11.5 میلیارد دلار از سهام خود در شرکت فناوری Alibaba است.

به عنوان بخشی از معامله سابق با حداکثر سرعت دویدن مدیر عامل Marcelo Claure خواهد خرید 5 میلیون T-Mobile سهام در خرید سهام که Claure خواهد صندوق از طریق وام های ارائه شده توسط SoftBank. جالب Claure اتفاق می افتد به زمان مدیر عامل شرکت SoftBank گروه بین المللی است و همچنین یک مدیر در T-موبایل مدیره. نه اضافه کردن به آن منابع در T-Mobile در آلمان Deutsche Telekom. دومی دارای 43 درصد سهام در T-Mobile و برخی از تحلیلگران از آن انتظار می رود به اضافه کردن اضافی 7 درصد است که آن را نزدیک به 50% خوانده شده را علامت. به جای Deutsche Telekom دو گزینه برای خرید 101.5 میلیون T-Mobile سهام. اگر تمرینات و تمام گزینه های آن را به آلمانی مخابرات غول پیکر خواهد خود 51.8 درصد از T-موبایل. هر دو گزینه های منقضی شده در ژوئن 22, 2024.

SoftBank فروش به عنوان بسیاری از 198 میلیون T-Mobile سهام یا 65 درصد از سهام خود را از طریق حامل. 133.5 میلیون می گذرد به طور کلی سرمایه گذاری عمومی در حالی که underwriters دریافت در مجموع 10 درصد پوشش بیش از سهمیه. موجود T-Mobile دارندگان دریافت کرک در 19.75 میلیون سهم و 30 میلیون به فروش می رسد به یک اعتماد عمومی است. معامله تا به حال یک اثر جالب بر روی T-Mobile قیمت سهام در طول چند روز گذشته با افزایش نوسانات. امروز اکثر سهام گرفتن ضربه توسط coronavirus نگرانی در چند کشور گسترده بازار مصرف آن را در چانه. اما پس از اوایل ضعف T-Mobile منتقل جلو برای روز و در بسته $108.43 برای به دست آوردن $1.27.
پس چه آینده ای در انتظار برای T-موبایل? با آن کیک مبتنی بر 5G راه اندازی متشکل از کم باند 600MHz امواج رادیو و تلویزیون است که سفر فواصل بزرگ و نفوذ در ساختمان های بهتر از دیگر سیگنال; 2.5 GHz اواسط باند طیف آن را به دست آورد و در حداکثر سرعت دویدن ادغام ارائه سریع تر از انتظار می رود 5G سرعت دانلود و mmWave طیف ارائه zippy دانلود سریع داده ها با سرعت برخی بر این باورند که حامل را تا پایان به عنوان سریع ترین 5G ارائه دهنده بی سیم در کشور است. این مهم است که توجه داشته باشید که تعدادی از T-Mobile سهام را افزایش می دهد با توجه به معامله است که در واقع مثبت برای حامل فعلی سهامداران.

یک هفته از امروز, در جولای 1st, ظرف, شبکه خواهد شد در خرید خود را از افزایش همراه و 14MHz از 800 مگاهرتز طیف برای 6 میلیارد دلار. ظرف خواهد شد و سپس نشانه هفت سال MVNO توافق با T-Mobile است که اجازه خواهد داد که آن را به ارائه خدمات بی سیم در حالی که آن را می سازد مستقل 5G شبکه های بی سیم. هدف این است که به افزایش این کشور جدید چهارم-بزرگترین حامل های بی سیم جایگزین با حداکثر سرعت دویدن بود که بلعیده توسط T-Mobile. وزارت دادگستری نگران بود که کاهش تعداد عمده حامل 25 درصد منجر به قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان است.

پیچیده مالی معاملات اتفاق می افتد به علامت پایان T-Mobile حرفه ای از زمان رئیس امور مالی Braxton کارتر. دومی اول شد T-Mobile CFO در سال 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>