بسیاری از coronavirus ماسک صورت در سهام را در این ویژه آمازون صفحهراه خود را به کروناویروس صفحه در CDC وب سایت و شما خواهید دید زیر توصیه مهم: “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” به عبارت دیگر شما نیاز به محافظت از صورت خود را با ماسک در هر زمان شما خانه خود را ترک و به هر دلیلی که آیا آن را به انجام کاری با ریسک بالا مانند رفتن به خرید مواد غذایی و یا کم خطر مانند یک پیاده روی در پارک. همچنین توجه داشته باشید یک خط وجود دارد از CDC coronavirus صفحه است که هر کس باید توجه داشته باشید: “آیا استفاده از ماسک صورت به معنای برای کارگران بهداشت و درمان.”

هر پارچه صورت پوشش کمک به محافظت از شما از رمان coronavirus به عنوان طولانی به عنوان شما همچنین تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب که بدان معنی است که با استفاده از صابون و یا ضد عفونی کننده دست (که در انبار در آمازون) برای تمیز کردن دست های خود را در هر زمان به لمس یک سطح ، فراتر از آن است که آن را به حفاظت از افراد دیگر در اطراف شما در صورتی که شما با آلوده COVID-19. این بسیار مهم است اما این به آن معنا نیست شما باید به خرید N95 ماسک صورت به معنی برای بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. وجود یک کمبود بزرگ of medical-grade ماسک در حال حاضر و با استفاده از ماسک است که به معنای برای کسانی که دائما در معرض خطر است شرم آور و خودخواه. که به ویژه پس وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف در حال حاضر در آمازون که در انبار و آماده به کشتی به زودی.

آمازون در حال حاضر به ویژه ماسک صورت صفحه در سایت خود که اختصاص داده شده است تنها به صورت ماسک و دیگر پوشش محافظ است. شما پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های مختلف وجود دارد که طیف وسیعی از فولاد سبک ماسک های مختلف پارچه را پوشش می دهد. اگر شما می خواهم نه نه از طریق فهرست همه آنها را ما کاملا درک می کنند و ما اینجا هستیم برای کمک به. همین دلیل است که ما گرد سه بهترین-فروش ماسک صورت در آمازون در حال حاضر.

اول 3-لایه ماسک صورت از Jointown بهترین فروش ماسک در آمازون در حال حاضر. این سه لایه ماسک که انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما از یک دستمال یا ماسک های خانگی. آنها در حال حاضر در دسترس برای $34.99 در هر جعبه از 50 است که با این نسخهها کار برای تنها $0.70 هر ماسک.

بعد تا ما شبیه Pacli 3-طبقه ماسک صورت. این نیز بالا-فروشندگان در آمازون در حال حاضر و آنها را فقط به عنوان یک کار خوب به عنوان Jointown ماسک. 50-بسته در حال حاضر در دسترس برای $39.99 که با این نسخهها کار برای تنها $0.80 هر ماسک. که باعث می شود آنها کمی گران تر از بالا, فروشنده, اما آنها گزینه های فوق العاده اگر Jointown ماسک از فروش.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم ما Annuk ضخیم 4-طبقه چهره سپر. این ماسک ها بسیار ضخیم تر و سفت و سخت تر از دو گزینه اول و آنها فیلتر ذرات کوچکتر نیز هست. آنها نیز گران تر است, اما آن را یک ایده بد به نگه داشتن چند در اطراف برای شرایط خاص مانند اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان یا مطب.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: ToKa74/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im