گوشی های هوشمند تراشه می تواند به طور قابل توجهی گرانتر به عنوان بازوی یو پی اس هزینه های صدور مجوز

اگر شما به دنبال اخبار پیرامون اپل به تازگی شما احتمالا شنیده ام در مورد برنامه های این شرکت برای تبدیل به بازوی مبتنی بر رایانه های مکینتاش. این یک معامله بزرگ از آنجا که بازوی تراشه ها تقریبا به طور انحصاری مورد استفاده برای دستگاه های تلفن همراه در حال حاضر و حرکت را به اپل کنترل بیشتری روی محصولات خود.اما در حال حاضر به نظر می رسد قرار دادن تمام تخم مرغ در بازو سبد ممکن است به عنوان سود آور که اپل امیدوار است. رویترز گزارش می دهد که دست این شرکت است که برگزاری مالکیت فکری پشت این تراشه در حال برنامه ریزی برای افزایش آن هزینه های صدور مجوز برای آینده معاملات با تولید کنندگان.با توجه به منابع این افزایش قیمت متفاوت خواهد بود بسته به مشتری اما برای برخی از هزینه های جدید می تواند چهار برابر بالاتر است. بازوی همکاران شامل نه تنها اپل بلکه سامسونگ, کوالکام, Huawei و MediaTek.

بدیهی است صدور مجوز هزینه است که تنها بخشی از آنچه که باعث می شود تا هزینه نهایی یک تراشه اما حتی پس از یک 4x افزایش موظف است برای ایجاد یک تاثیر است. تراشه در حال حاضر یکی از گران قیمت ترین بخش در یک تلفن هوشمند و تغییر در قیمت گذاری خود را خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر گوشی های هوشمند قیمت در سراسر هیئت مدیره به عنوان به خوبی.

بازوی خریداری شد توسط SoftBank گروه پارسیان در سال 2016 برای 32 میلیارد دلار. گمانه زنی ها بوجود آمده اند که اپل تعهد به توسعه Arm مبتنی بر تراشه برای تمام محصولات خود داده است SoftBank اهرم برای افزایش هزینه های صدور مجوز. ما به احتمال زیاد هرگز پیدا کردن اگر درست است که مجوز موافقت نامه های محرمانه است.

خودی همچنین گزارش داده است که برخی از شرکت ها در حال حاضر با توجه به جایگزین به بازوی مبتنی بر تراشه. حتی اگر آنها تصمیم به رفتن برای آن قابل مقایسه با تکنولوژی را سال توسعه به آن سطح و میلیاردها دلار در سرمایه گذاری است. در نهایت پرداخت هزینه های بالاتر ممکن است به اثبات می شود گزینه ارزان تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im