شما واقعا فکر می کنم آیفون 12 تاخیر حماسه شد و در حال حاضر بیش از حال حاضر بود ، پس از همه, ما هنوز حدود پنج ماه دور از خوش بینانه ترین راه اندازی سناریو و آن باقی مانده است غیر ممکن است برای پیش بینی چه coronavirus همه گیر ممکن است آشکار در طول این زمان و به چه میزان از آن را در ادامه به تاثیر صنعت تلفن همراه است.

می تواند آی فون 12 خانواده در فروش در اوایل ماه نوامبر ؟

ما نمی تواند فکر می کنم از بسیاری از منابع قابل اعتماد تر از “مردم آشنا با اپل قصد دارد” به طور معمول استفاده شده توسط وال استریت ژورنال به بررسی گمانه زنی ها نشات گرفته از دیگر نشریات tipsters و leakers. از این رو, شما احتمالا می تواند شرط مزرعه در یک تاخیر “حدود یک ماه” بودن فعلی این شرکت قصد تولید “سطح شیب دار تا از آن گل سرسبد اپل در آینده بعد از این سال است.”

البته هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای آن برنامه ریزی برای تغییر با تولید انبوه به طور معمول یافت تا در “اوایل تابستان” پیش از عادی سپتامبر انتشار یک آی فون جدید تولید و موجودی build-up “در اطراف ماه اوت است.” فرض مداوم بهداشت جهانی بحران اجازه خواهد داد که اپل به چوب به آن زمان برنامه ما می تواند آی فون 12 کوارتت تجاری نورد در سراسر جهان زمانی در اواخر اکتبر یا اوایل ماه نوامبر است.

که نمی تواند به طور کامل از حکومت امکان سپتامبر اعلام, ذهن شما, شبیه به آیفون X رونمایی شد تقریبا دو ماه پیش از آن بازار واقعی اولین در سال 2017. اپل همچنین می تواند انتشار یک یا دو مدل در اوایل محدود واحد اگر چه آن سخت است برای پیش بینی که از چهار اصلی انواع ممکن است اولویت بندی در چنین سناریویی.

وال استریت ژورنال با راه reconfirms اندازه صفحه نمایش (اعم از 5.4 به 6.7 اینچ) و تکنولوژی OLED از چهار “مدل های آی فون جدید” برنامه ریزی برای انتشار “بعد از این سال” در حالی که مبهم ذکر “برخی از این” پشتیبانی خواهد کرد 5G اتصال.

است تشخیص اثر انگشت هنوز هم بر روی میز است ؟

این چیزی است که زنجیره تامین منابع به نقل از اقتصادی اخبار روزانه انتظار می رود که اپل گزارش شده است که “دو سرعت” نسبت به انتشار 5G اپل با سونوگرافی تشخیص اثر انگشت در “نیمه دوم سال است.” بله این سال به عنوان شرکت ترس مصرف کنندگان خواهد بود و تمایلی به پرداخت حق بیمه جدید 5G را فعال کنید مدل در غیاب دیگر “برجسته” و بهبود معنی دار بیش از 2019 آی فون 11 صف.

بدیهی است که اپل قصد ندارد به ترک چهره ID بنابراین اگر ID لمسی بود تعبیه شده به صفحه نمایش OLED از یک یا چند آی فون 12 انواع, این بدون شک استفاده از هر دو ویژگی را برای حداکثر راحتی و تطبیق پذیری و امنیت است.

متاسفانه Qualcomm-عرضه تکنولوژی اولتراسونیک اپل شایع است به استفاده از آن برای اولین بار 5G اپل دقیقا نمی اکسل از نظر دقت در بسیاری از گوشی های آندروید است که در حال حاضر مجهز به زیر نمایش اسکنر اثر انگشت. سپس دوباره آیفون, 12 می تواند اتخاذ یک نام تجاری جدید و بسیار بهبود یافته راه حل هر چند اگر شما بخواهید ما یک تاخیر تا سال 2021 هنوز هم به نظر می رسد به طور قابل توجهی بیشتر محتمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im