Skullcandy چهار جدید درست بی سیم از earbuds انواع مقرون به صرفه هستند و نوآورانه

Skullcandy ممکن است محبوب ترین در جهان تولید کننده واقعی بی سیم از earbuds (یا سنتی هدفون که برای ماده) اما با توجه به یک گزارش بازار از کمی بیش از شش ماه پیش یوتا مبتنی بر شرکت و رتبه بندی در میان رونق صنعت جهانی ده فروشندگان در هر دو دوره و درآمد که نیست feat کوچک است با توجه به چگونه بسیاری از تکنولوژی غول غوطه ور انگشتان خود را به “hearables” در سال گذشته به تنهایی.

در حالی که به دور از آنچه که مرسوم بود به عنوان یک غول Skullcandy قطعا خارج از غرفه را با تنوع و انتخاب درست آن بی سیم از earbuds ترکیب گسترش یافت و امروز با در مجموع چهار تمام-مدل های جدید. این پسر بد هستند و نه فقط غیر منتظره ای مقرون به صرفه و در دسترس در رنگ های چشم نواز با طرح ها و عوامل شکل اتصالات تمام ترجیحات و نیازهای همچنین گرفتن توجه ما با یک واقعا از ویژگی های متمایز.

اگر چه بسیاری از earbuds خارج وجود آمده اختصاصی “پیدا کردن من” حل برخی از مرتب کردن بر اساس, Skullcandy, طول می کشد محل های هوشمند قابلیت های به سطح بعدی با کمک از هیچ یک دیگر از کاشی. این شرکت مستقر در کالیفرنیا پشت محبوب ترین در جهان, بلوتوث, انتقالها است و آن را ممکن است برای پیدا کردن فرد جدید, Skullcandy, earbuds حتی زمانی که قرار داده شده در خود را شارژ مورد است که ظاهرا در دسترس نیست “راه حل های دیگر در حال حاضر در بازار است.”

اساسا هر earbud ساخته شده است به کار به عنوان یک فرد کاشی که باید تا حد زیادی کاهش می دهد یکی از بزرگترین ترس از هر گونه جدید درست بی سیم از earbuds مالک. البته Skullcandy فشار فوق العاده ایندی Evo ایندی سوخت و Sesh Evo باید خیلی بیشتر از رفتن آنها از این مسلما نوآورانه اما در نهایت جزئی از ویژگی های.

این $59.99 Sesh Evo برای مثال در حال, خوب, فقط $59.99 با IP55 عرق و آب و گرد و غبار مقاوم طراحی و همچنین به عنوان یک کل باتری استقامتی امتیاز از 24 ساعت و در سه رنگ مشاغل از جمله مغرور سفید و آبی خالص نعناع گزینه های. سپس شما باید این $79.99 ایندی Evo موجود در خالص نعناع خنک خاکستری و سیاه رنگ با بهبود ارگونومی و عمر باتری تا 30 دقیقه (شارژ مورد گنجانده شده است).

در نهایت این $99.99 ایندی سوخت و فشار فوق العاده هستند و در واقع کاملا متفاوت با دومی مدل مباهات “moldable گوش قلاب” در حالی که سابق نوع به نظر می رسد تقریبا یکسان به ارزان ایندی Evo. فشار فوق العاده نگه دارید می توانید آهنگ های خود را برای شش ساعت خود به خود گرفتن که شماره تمام راه را تا 40 ساعت بله چهل و زمانی نیز با توجه به شارژ بی سیم مورد. در حال حاضر این چیزی است که ما تماس سفت و کم هزینه اپل AirPods رقابت!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de