ناقص گزارش نشان میدهد Samsung Galaxy S21 (S30) خواهد بود جمع و جور کردن بیش از توجه داشته باشید کهکشان 20

این نشریه ادعا می کند که این تصمیم گرفته شده است برای جلوگیری از قیمت شاخص از بالن به عنوان گزارش های اخیر نشان می دهد که قیمت آینده Snapdragon 875 خواهد بود بیش از 50 درصد بالاتر از Snapdragon 865 که قدرت های کهکشان S20 سری.
قیمت بالای سامسونگ در آخرین پرچمدار این گزارش در حال حاضر قرار دادن خریداران و افزایش بیشتر خواهد تنها بدتر. آن را کمک نمی کند که اپل شده است به طور پیوسته کاهش قیمت با شروع از خود گوشی و انتظار می رود برای انجام همان در این سال است.
متناوبا, سامسونگ ممکن است تجدید نظر در استراتژی خود را در این سال و تجهیز بیشتر از آن شاخص با شایعه Exynos 1000 پردازنده است که بنا بود سه بار به عنوان سریع به عنوان Snapdragon 865. تا زمانی که این تراشه منتشر شده است و به آزمون قرار داده, آن را سخت به این باور است که ادعا می کنند با توجه به عملکرد فاصله بین Exynos 990 و Snapdragon 865.

ما کاملا مطمئن است که سامسونگ نمی تواند حفظ Snapdragon 865 برای Galaxy S21 (S30).

چه به نظر می رسد محتمل است هر چند که کوچک-پشت نسخه ای از این گوشی خواهد بود و مجهز به تراشه. این شرکت در حال حاضر راه اندازی یک نسخه نور از کهکشان S10 و از آن انتظار می رود برای انجام همین کار را برای کهکشان S20. و به اندازه کافی جالب توجه ، کهکشان S20 فن Edition 5G /Galaxy S20 Lite 5G است نوک آمده با Snapdragon 865 می دهد که ما همه به این دلیل بیشتر به این باور است که کهکشان S21 (S30) نمی خواهد با استفاده از یک سالخورده سیلیکون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im