ناقص گزارش ادعا می کند آی فون 12 نمی خواهد کشتی با هدفون در جعبه

  • آی فون اپل 12 ممکن است کشتی با EarPods در جعبه.
  • این تصمیم گفته بود ساخته شده برای کمک به افزایش AirPods فروش.
  • هر آی فون اپل تا کنون منتشر شده, شروع با اصلی بازگشت در سال 2007 شامل هدفون

یک تحقیق جدید گزارش از تحلیلگر Wedbush دن ایوس ادعا می کند که اپل آیفون آینده 12 را شامل نمی شود EarPods در جعبه. اپل انگیزه اینجا ایوس مفصل است که از آن خواهد شد نه تنها کمک به اپل کاهش در هزینه و همچنین خار سنبله در AirPods فروش.

“ما در حال شنیدن از چک های ما که به احتمال زیاد هیچ سیمی EarPods خواهد شد در آی فون 12 جعبه/بسته بندی” ایوس گفت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید که در نهایت ایجاد خواهد شد بیشتر صلیب فروش فرصت برای AirPods بیش از سال آینده با ما انتظار آن است که اپل در ظاهر چشم مسیر برای فروش در حال حاضر 85 میلیون AirPod واحد قابل توجهی در مقابل 65 میلیون دلار در سال 2019.”

اگر ایوس ” ادعا می کنند دقیق آن را علامت گذاری اپل برای اولین بار تا کنون منتشر شده از یک آی فون جدید و بدون هدفون از برخی از نوع. و اگر شما حق شک و تردید است که اپل هرگز این کار را انجام شایان ذکر است که تحلیلگر Ming-Chi Kuo — که ستارگان رکورد با توجه به اپل شایعات — صدور گزارش تحقیقات در ماه گذشته به طور موثر پیش بینی همین است.

من شخصا پیدا کردن این مفهوم است که اپل را از انتشار آی فون بدون هدفون سخت به این باور. به طور خاص, ایده اپل نیست بسته بندی هدفون با یک آی فون جدید به سادگی به عنوان وسیله ای برای افزایش AirPods فروش به نظر می رسد مانند نوع خرده حرکت اپل به لحاظ تاریخی اجتناب شود. بیشتر چه برای یک شرکت است که ارزش تجربه کاربر تا آنجا که اپل می کند, به نظر می رسد دور از ذهن است که این شرکت که در نسخه جدید آی فون و کاربران را مجبور به خرید اضافی اگر آنها می خواهند به گوش دادن به صوتی در خصوصی.

غریبه چیزهایی که از آنها اتفاق افتاده است. و برای همه ما می دانیم که اپل استدلال است که بسیاری از آی فون خرید آمده از موجود صاحبان آیفون و در اکثر خریداران آیفون به احتمال زیاد در حال حاضر سیمی آی فون هدفون. هنوز هم این به نظر می رسد مانند یک شایعه ارزش مصرف با یک دانه نمک است.

EarPods کنار اپل در این سال بلند پروازانه نسل بعدی آیفون صف به حداقل می گویند. این آمدن ماه سپتامبر این شرکت است که انتظار می رود به پرده چهار مدل های آی فون جدید با صفحه نمایش OLED و پشتیبانی برای 5G. ما همچنین می توانید انتظار کشت و دوربین بهبود یک آی فون جدید 4-طراحی الهام گرفته و البته یک نام تجاری جدید A14 پردازنده.

تا آنجا که آی فون انتشار برنامه نگران است ما دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که اپل جدید اپل وارد خواهد شد در ماه اکتبر به دلیل برخی از تاخیر در طراحی و تست در حساب از coronavirus. و به عنوان اتفاق افتاده در سال گذشته نیز وجود دارد یک فرصت است که اپل بالای خط iPhone 12 مدل نرم افزار ممکن است آمار فروشگاه ها تا زمانی که در ماه نوامبر.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>