سنگاپور مستقر ربات برای متوقف کردن مردم از گسترش coronavirus

  • یک نقطه ربات ساخته شده توسط بوستون دینامیک است که کاوش در سنگاپور پارک به مردم یادآوری اجتماعی فاصله دستورالعمل.
  • ربات پخش یک پیام ضبط شده که اجرا کردن قوانین برای برقراری ارتباط در مکان های عمومی از جمله حفظ فاصله امن.
  • سنگاپور نیز با استفاده از یکی دیگر از نقطه ربات به عنوان یک دارو تحویل سیستم برای coronavirus بیماران.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر یک حکومت همه ما باید زیر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus آن اجتماعی فاصله. دور ماندن از مردم است ساده ترین راه برای جلوگیری از خودتان یا دیگران از بیمار شدن. کار می کند, و ما دیده ایم اثبات در تعداد موارد جدید در مناطق که در آن مردم هستند و در واقع چسبیده به دستورالعمل های مهم.

دولت سنگاپور این را می داند و آن را به ساکنان یک یادآوری دوستانه ترین راه باور نکردنی. به جای گچ کاری پوستر و بولتن را بر روی نیمکت و قطب در Bishan-Ang Mo Kio پارک مقامات مستقر در یک نقطه ربات ساخته شده توسط بوستون دینامیک است.

این ربات که مقامات توضیح خواهد شد صرف زمان در پارک برای حداقل دو هفته پخش یک پیام از پیش ضبط شده به همه یادآوری به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و جلوگیری از جمع آوری در جمعیت. این ربات که از راه دور اداره می شود و به عنوان مقامات توضیح در آزادی مطبوعات آن را با استفاده از آن سنسور پیشرفته با قابلیت جلوگیری از تبدیل شدن به یک مزاحم.

“بر خلاف چرخ روبات نقطه به خوبی کار می کند در سراسر terrains مختلف و می توانید موانع به طور موثر آن را ایده آل برای عملیات در پارک ها و باغ های” آزادی توضیح می دهد. “نقطه مجهز به سنسور ایمنی برای تشخیص اشیاء و افراد در راه خود را. آن را در ساخت الگوریتم برای تشخیص یک شی یا شخص در 1 متر از نزدیکی آن برای جلوگیری از [یک] برخورد. نقطه خواهد بود که همراه با حداقل یک NParks افسر در طول دوره آزمایشی.”

بسیاری از کشورهای مستند اقدامات در محل برای جلوگیری از مردم را از رفتن تقریبا در هر نقطه از فروشگاه برای مواد غذایی و یا به کار در صورتی که به ویژه مهم است. در اینجا در ایالات متحده بسیاری از کشورها تعطیل ملاقات با خانواده به پارک در یک اقدام به کاهش گسترش coronavirus. زمانی که پارک بازگشایی در برخی از ایالت ها, آب گرفتگی ساکنان به فضاهای سبز در تعداد زیادی از نما یک خطر جدی برای بهداشت عمومی است.

سنگاپور استراتژی به نظر می رسد اجازه می دهد تا ساکنان آن به صرف زمان در فضاهای عمومی مانند پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها با استفاده از برخی از حس مشترک و جلوگیری از bunching ، نقطه ربات قطعا کمک خواهد کرد به یاد همه قوانین, و آن را قطعا جلب توجه زیادی مبتنی بر این واقعیت است که آن را خوب یک ربات.

همراه با محاکمه در این پارک یکی دیگر از نقطه ربات خواهد شد صرف زمان در سنگاپور Changi مرکز نمایشگاه که در آن آن را به عنوان یک تحویل bot برای بیماران.

منبع تصویر: Boston Dynamics

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>