رؤیت یک سنگ اسمانی بزرگ گزارش شده در ایالات متحده

  • یک سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد در آسمان بیش از چندین جنوبی آمریکا در ساعات اولیه صبح از ژوئن 19.
  • شاهدان عینی گزارش دیدن یک خط زیر با فلش روشن و سپس رونق.
  • معلوم نیست اگر هر قطعه از سنگ فضایی ساخته شده آن را به زمین.

اگر شما ساکن کانزاس میسوری و تگزاس و آرکانزاس یا اوکلاهما و به طور اتفاقی از حلق آویز در اطراف در خارج از ساعات اولیه صبح از ژوئن 19th, شما ممکن است به یک درمان واقعا خیره کننده skywatching رویداد. بزرگ سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد در آسمان قابل مشاهده بود در سراسر چندین متحده است. دانشمندان بوده است کشیدن هم گزارش ها از سراسر منطقه و در حال حاضر ما برخی از خیره کننده تصویری از این دریچه به جشن ما چشم است.

آمریکا هواشناسی جامعه که آهنگ رؤیت اشیاء در آسمان سراسر کشور وارد شده نزدیک به دو ده گزارش از این رویداد. به عنوان ما می توانید از این ویدئو اگر شما در خارج از وقت آن شده اند که بسیار سخت به دست.

سنگ اسمانی بزرگ منفجر شد در آسمان است که غیر معمول نیست برای سنگ فضایی به عنوان آنها را وارد فضای ما. فشار شدید اصطکاک و حرارت تولید شده به عنوان هدف نزدیک زمین است که اغلب به اندازه کافی به علت سنگ ها را کاملا به معنای واقعی کلمه منفجر شود.

در این مورد ما می توانیم سنگ اسمانی بزرگ خطی در سراسر آسمان قبل از آن به طور ناگهانی چشمک می زند. است رونق و فضای راک احتمال شکست را به بسیاری از قطعات کوچکتر. برخی از این قطعات ممکن است حتی جان سالم به در سفر و نهفته زمین هر چند وجود نداشته است گزارش ها از آسیب و یا آسیب های ناشی از این رویداد.

شاهدان عینی گزارش جلسه مسائل مرتبط با سنگ اسمانی بزرگ از جمله رونق مانند یک “توپ” است که یک نمایشگاه توضیحات از یک سنگ اسمانی بزرگ انفجار در آسمان بالا.

یک شاهد عینی گزارش داد آنچه که او را دیدم به AMS:

من رفتم برای دیدن روشنایی از طوفان های آینده به ویچیتا از شمال غرب است. پس از یک فلش از نور آسمان روشن مایل به سبز و آبی رنگ و مطلب تا آسمان است. من تو را دیدم سنگ اسمانی بزرگ بیا خانه من از جنوب به سمت شمال. آن سوخته تا نیمه در آسمان پس از گذشت بیش از خانه من. من هرگز دیده می شود یک شهاب سنگ نور تا آسمان قبل از. من را به یاد زمانی که یک ترانسفورماتور وزید اما روشنایی کل آسمان است. lite خارج کردن برخی نیز هست. آن نگاه مانند آن را حتی راه هم نمی واقعی بالا.

شهاب سنگ شکارچیان مطمئنا هیجان زده شده توسط این رویداد به عنوان پیدا کردن تکه های از سنگ فضایی است که آن را به سطح زمین می تواند به معنای دیگران بزرگ. هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که هر قطعه از سنگ جان سالم به در ورود به جو بنابراین جستجو برای ممکن است باقی مانده می تواند یک چالش جدی است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>