باید به شما خرید Samsung Galaxy Note 10+ در سال 2020?

باید به شما خرید Samsung Galaxy Note 10+ در اواسط سال 2020 زمانی که توجه داشته باشید کهکشان 20 است که فقط در هفته را به دور از تبدیل شدن به واقعیت است ؟

این توجه داشته باشید کهکشان 20 است فقط در اطراف گوشه و آن را کاملا امیدوار کننده دستگاه: یک کهکشان S20 فوق العاده مانند دوربین با سیستم فوق العاده سخت افزار راه اندازی و در همه جا حاضر و S Pen stylus در عرشه. اما… نمی سال گذشته Galaxy Note 10+ هنوز هم امیدوار کننده دستگاه ؟ من شده است با استفاده از آن روشن و خاموش برای یک زن و شوهر از ماه و در نهایت می تواند با ارائه پاسخ به این سوال. اعتراف میکنم که من خیلی شک و تردید نسبت به Note 10+ پشت در 2019 زمانی که من بیان من بحث نظر آن است که یک کاهش در مقایسه با Galaxy Note 9 اما پس از من از آن استفاده برای یک ماه یا بیشتر نظر من را تغییر داد و من برای گوشی. نه به معنای واقعی کلمه ،

شما باید دریافت کنید توجه داشته باشید کهکشان 10+ در سال 2020?

گرفتن توجه داشته باشید 10+ در سال 2020 است که قطعا نه یک خنگ حرکت بر خلاف این گل سرسبد سامسونگ هنوز هم احساس می کند به عنوان تازه به عنوان روز اعلام شد. با کمال تعجب من آن را دوست دارم بسیار بیشتر از زمان Galaxy S20-سری و نه تنها به خاطر S Pen; براق کلی طراحی صفحه نمایش بزرگ و standout مجموعه از کهکشان توجه داشته باشید ویژگی های ساخته شده بسیار عالی تلفن. توجه داشته باشید کهکشان 10+ حاکی از یک تغییر پارادایم برای سامسونگ آن را به عنوان اولین تلفن مدرن به رها کردن جک هدفون و اولین توجه داشته باشید دستگاهی است که در نهایت در آغوش گودی کمتر روند. آن را نیز برای اولین بار Galaxy Note گوشی که منحرف و دور از کسب و کار دقیق زبان طراحی و چاشنی همه چیز در بیرونی با رنگ های زنده و شکل ساخت آن را به یک دستگاه است که شکست دور از خانواده خود میراث فقط به عنوان آن را به عنوان تلاش برای ماندن درست به آن هویت است.

Galaxy Note 10+: چیزهای خوب

توجه داشته باشید 10+ در سن مثل یک شراب خوب است. آن را از لحاظ فنی و نه حتی یک سال, اما در بازار تلفن همراه مانند یک پنجره از زمان می تواند به عنوان ابدیت در مفهوم فن آوری بهبود است. در عین حال من نمی توانم بگویم توجه داشته باشید 10+ فاقد آن است در هر بخش.

عملکرد عاقلانه گوشی هنوز هم احساس می کند بسیار عالی در هر کار است که شما را در آن پرتاب و… به سختی تعجب آور است. این احتمال وجود دارد که شما یک قدرت اندیشه-کاربر اگر شما با استفاده از توجه داشته باشید 10+ و یا حداقل با توجه به گرفتن یکی پس مطمئن باشید که گوشی می توانید نگه دارید تا خود را با الزامات خواستار به عنوان یک کاربر. من می دانم پس از من به نظر خودم به عنوان یک کاربر قدرت درست مثل شما. من اغلب خودم را در حال تماشای یک تصویر-در-تصویر ویدئو در حالی که چند وظیفه ای در حالت تقسیم صفحه نمایش و در حالی که بسیار تو رفتگی در دیوار چیزی که به انجام, من هرگز احساس من کشش Note 10+’s قابلیت های نازک. بر خلاف همیشه احساس می کند بیش از آماده برای استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته است; اگر آن را می تواند بحث آن را احتمالا می خواهم فریاد “من تنبیه فیزیکی پدر!”

صفحه نمایش یکی دیگر از جنبه های توجه داشته باشید 10+ که در سن هست. این رنگ ها ؟ بسیار عالی! حداکثر روشنایی در زیر آفتاب ؟ بزرگ به عنوان به خوبی! “اما… آن را ندارد بالا-نرخ تجدید صفحه نمایش “ برخی از شما ممکن است می گویند. آن را نمی باید 90 یا 120 هرتز صفحه نمایش که تمام خشم این روزها اما دیدن چگونه کهکشان S20-سری این ویژگی را اجرا و نه ضعیف من بیش از خوشحالم که سامسونگ نمی ‘خراب‘ توجه داشته باشید 10+ نیز هست. به عنوان یک یادآوری کهکشان S20, S20 Plus و S20 فوق العاده همه می آیند با 120Hz نمایش می دهد اما قدرت قرعه کشی در این صفحه نمایش به طور معنیداری بالاتر منجر به بسیار شدید 33 درصد کاهش عمر باتری. که سرد نیست, به ویژه هنگامی که شما در نظر واقعیت است که 120Hz نمایش یکی از اغلب برجسته ویژگی های جدید از سامسونگ flagships. هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود آن به نظر می رسد و من امیدوارم که توجه داشته باشید 20 یک کار بهتر در دستکاری بين صاف صفحه نمایش و تجربه کافی عمر باتری.

خرید Samsung Galaxy Note 10+ در:

Galaxy Note 10+: OK مسائل

صحبت از عمر باتری سامسونگ flagships همیشه اولویت بندی ویژگی های بیش از استقامت طولانی. شما به ندرت دیدن یک گوشی سامسونگ اکسل در باتری بخش اگر شما لذت بردن از تمام ویژگی های آن, و این درست است. که در واقع معتبر برای اکثر گوشی ها وجود دارد. اما من احساس می کنم توجه داشته باشید 10+ را واقعا درخشید اگر آن را به حال یک کمی بزرگتر باتری در هزینه کمی ضخیم تر بدن به عنوان آن را ساخته اند یک گوشی بزرگ و حتی بهتر. این روزها اگر من با استفاده از توجه داشته باشید 10+ مثل من واقعا می خواهم به و اهمیتی نمی دهند که خیلی در مورد قدرت حفاظت آن را به من یک روز و نه بیشتر. گاهی اوقات اگر من واقعا فشار چیزهای سخت و از آن استفاده زیادی در صبح, من می خواهم به آن بالا تا حدود 3 یا 4 بعد از ظهر اگر من می خواهم به هر گونه آب به جا مانده از شب. که بزرگ نیست اما شما به آن استفاده می شود و بر این اساس وفق دهند. وجود دارد بسیاری از گوشی های با باتری بهتر زندگی اما بسیاری از آنها نمی تواند مطابقت با ویژگی های همان مجموعه به عنوان تبصره 10+ و این نوع باعث می شود تا برای خوب اما نه عالی عمر باتری.

بیومتریک دیگر فقط-خوب از جنبه های تلفن. این یک اولتراسونیک سنسور اثر انگشت است که به عنوان سریع به عنوان نوری و آنهایی که آن را قطعا احساس کندتر از بسیاری از دستگاه های دیگر با چنین اسکنر تعبیه شده به خود را نمایش می دهد. دقت و کمی دارای لیت و لعل زیاد و همچنین: به طور متوسط 2 یا 3 از 10 اثر انگشت آنلاک نیاز به یک دومین تلاش است که قطعا یک مزاحم. البته هیچ کس شما را مجبور به استفاده از اسکنر اثر انگشت تعبیه شده! شما می توانید با استفاده از ویژگی بازکردن قفل با چهره… که تنها با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده نیمی از زمان. این یک 3D راه حل پس از آن با استفاده از دوربین عکاسی از خود, و آن را آهسته بسیار امن و به خوبی کار نمی هنگامی که شما با پوشیدن هر گونه اضافی پوشاک و یا در یک موقعیت که در صورت باز کردن واقعا نمی مانند.

Galaxy Note 10+: نه چندان خوب

به طور کلی وجود دارد وجود ندارد خیلی دوست ندارم در مورد این گوشی اما چند چیز وجود دارد که من دیوانه رانندگی.

به عنوان مثال من تا به حال نزدیک ثابت Wi-Fi مسائل مربوط به اتصال. برخی آن را به “شبکه در دسترس نیست” حالت هر 15 دقیقه یا بیشتر و هیچ منطقی ثابت می کرد. برای همه من می دانم این نکته 10+ دوست من صفحه اصلی روتر هر چند من به سختی تا به حال چنین مشکلی با هر تلفن دیگر من تا کنون مورد استفاده در خانه. این است که قطعا مورد جدا با من خاص راه اندازی بنابراین به عنوان خوانده شده نمی بیش از حد به آن است. صحبت کردن اگر شما تا کنون مواجه می شوند مسائل مشابه در توجه داشته باشید شما 10+ هر چند.

یکی دیگر از جنبه های این گوشی که من کمتر از شیفته با دوام 2X لنزهای تله فتو زوم دوربین. آن را به تولید تصاویر بزرگ اما احساس می کند کمی ندارد در مقایسه با بسیاری دیگر از زوم گوشی وجود دارد که با آمدن یا 3X یا 5X لنزهای تله فتو زوم. من می خواهم بگویم که اگر شما تصمیم به رفتن زوم راه رفتن تمام راه را در و ترک آن مزاحم 2X دوربین تله در گذشته به جایی که تعلق دارند. من می توانید زوم که خیلی دیجیتال بدون از دست دادن قابل توجهی از کیفیت بسیار 3X یا لنز دیگر را ساخته اند من عاشق Galaxy Note 10+ ،

در مورد خرید توجه داشته باشید 10+ در سال 2020

حالا که ما وزن و سعی Galaxy Note 10+, ما در نهایت آماده برای پاسخ به این سوال که خواسته شده بود در ابتدای مقاله ؟ باید به شما خرید یک شرکت در اواسط سال 2020?

اگر برای برخی از دلایل شما نمی نیاز به یک 5G تلفن مثل من پس از آن توجه داشته باشید 10+ شما خوب برای آینده قابل پیش بینی. برخی ممکن است می گویند که به طور منظم یادداشت 10+ است نه آینده اثبات با توجه به عدم 5G, پشتیبانی, اما این به هیچ وجه مقابله شکن برای من و احتمالا بسیاری از شما. در صورتی که شما نمی نیاز به یک دوربین با لنزهای تله فتو زوم و سپس توجه داشته باشید 10+ کفایت خواهد کرد در تصویربرداری بخش. علاوه بر این طراحی براق توجه داشته باشید 10+ را همیشه به سختی تکرار شود; های همراه در حال گرفتن ضخیم تر و سنگین تر به لطف بزرگتر باتری نصب شده در داخل. من همه برای یک باتری بزرگتر اما چیزی وجود دارد که ذاتا جذاب به توجه داشته باشید 10+’s, هیجان انگیز طراحی شده است.

خرید Samsung Galaxy Note 10+ در:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im