اوراق بهادار خانه گلدمن ساکس انتظار دارد اپل از فروش آیفون به کاهش به میزان 36 درصد در سال بیش از سال در تقویم سه ماهه دوم این سال است. این دوره شامل سه ماه در ماه آوریل شروع و پایان در ماه ژوئن. Goldman Sachs تحلیلگران فروش بهبود با تقویم سه ماهه چهارم به تولید یک مقدار کوچکتر از 2 درصد کاهش نسبت به سال گذشته سه ماهه چهارم. اما که ممکن است در نظر گرفته ویرانگر اخبار اپل که انتظار می رود به انتشار اولین 5G اپل در طول فصل خرید تعطیلات طول می کشد که در طول این سه ماه. به مسائل بدتر گلدمن تحلیلگر راد هال می بیند متوسط قیمت فروش آی فون به ادامه آن زمان ضعف است.

این COVID-19 شیوع در حال رفتن به در اپل از فروش آیفون

اپل دیگر نشان می دهد که چگونه بسیاری از آی فون واحد آن حلقه در یک چهارم; در عوض, آن را اعلام درآمد تولید شده از فروش آیفون در هر سه ماه. اما این متوقف نمی شود وال استریت شرکت از گرفتن دومی داده و در تلاش برای کشف کردن که چگونه بسیاری از سیستم عامل iOS گوشی های فروخته شده در طول سه ماه دوره است. هفت تحلیلگران در نظر گرفتن بخشی در یک نظرسنجی بلومبرگ تماس برای اپل به فروش 28 میلیون آیفون واحد در تقویم سه ماهه دوم. یکی دیگر از اجماع سه تحلیلگران 27% کاهش در تعداد گوشی های اپل کشتی خواهد شد در طول دوره.

در طول هفته گذشته اپل معرفی نسل دوم آی فون SE. دستگاه اپل پایین ترین قیمت, آی فون با قیمت با شروع از $399. قبل از دستور آغاز شده امروز با انتشار مجموعه تاریخ برای جمعه بعدی. از نسل دوم آی فون, SE با استفاده از آیفون 8 بدن از جمله 4.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی لمسی ID و یک مدرسه قدیمی 16:9 aspect ratio. به جای یک 10nm A11 مصنوعی حاوی 4.3 میلیارد ترانزیستور آی فون جدید SE است که توسط 7nm A13 مصنوعی; نه تنها دومی chipset قدرت آی فون 11 سری هر یک دارای 8.5 میلیارد ترانزیستور shoehorned داخل.
آی فون جدید SE همچنین می افزاید: 50 درصد بیشتر حافظه 2GB بر روی آی فون 8, نگه می دارد 7MP جلوی دوربین FaceTime و 12MP تک دوربین عقب. با به روز رسانی سیگنال تصویر و پردازنده A13 مصنوعی را عصبی موتور بهبود عقب اهمیت اپل خواستار آن بهترین تک-دوربین موجود بر روی گوشی های هوشمند. یک شات در گوگل صفحه 3a? آن مطمئن است و در واقع نسل دوم آی فون SE است که انتظار می رود به فروش دور از گوگل در حال حاضر در اواسط محدوده گوشی های. و با 22 میلیون نفر در آمریکا بیکار به دلیل همه گیر مقرون به صرفه آیفون منتشر شده فقط در زمان مناسب. TF بین المللی تحلیلگر مینگ چی-کو انتظار می رود در ابتدا به عنوان بسیاری از 40 میلیون آیفون SE واحد به پله در سال 2020 اما بعد از آن کاهش می یابد که برآورد به 20 میلیون 30 میلیون.
در ماه سپتامبر ما باید ببینیم اپل پرده چهار مدل های آی فون جدید: آیفون 12 (5.4 اینچ), آی فون, 12 Plus (6.1-اینچ) آیفون 12 Pro (6.1 اینچ) و آیفون 12 Pro Max (6.7 اینچ). این مدل استاندارد را عقب ماژول حاوی یک دوربین 12MP گسترده و دوربین 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین. “نرم افزار” مدل اضافه خواهد شد تلسکوپی دوربین و یک LiDar زمان پرواز سنسور عمق. در روز جمعه یک بمب نشت نشان داد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد شرکت اپل و گوشی های جدید.

هر چهار گوشی را با هر دو کار زیر 6GHz و mmWave 5G شبکه و خواهد شد توسط A14 Bionic SoC; دومی خواهد بود تولید شده توسط TSMC با استفاده از ریخته گری را 5nm روند گره و هر تراشه شامل 15 میلیارد ترانزیستور در مقایسه با 8.5 میلیارد دلار در داخل A13 مصنوعی. بزرگتر تعداد ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است. آیفون 12 خانواده احتمالا اولین گوشی های هوشمند تا کنون طراحی شده توسط یک 5nm چیپ ست.

در حالی که اپل هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن دور با ساخت سنتی سپتامبر رونمایی از مدل های جدید شده است وجود دارد بحث در مورد تاخیر در انتشار یک یا بیشتر از تلفن های. این امر می تواند به طور مستقیم مربوط به زمان COVID-19 شیوع و می تواند در اکتبر یا نوامبر انتشار 2020 5G مدل های آی فون. تحت این سناریو آی فون هنوز هم منتشر خواهد شد در طول سال 2020 فصل خرید تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de