مهاجران از Catan AR بازی به زودی از سازندگان گوگل به

Niantic استودیو پشت گوگل به تازگی اعلام کرد که یک پروژه جدید در همکاری با Punchdrunk: Catan – جهان کاشفان. درست مثل ورود و گوگل بروید Catan – جهان کاشفان یک AR (واقعیت افزوده بازی) است که با استفاده از Niantic دنیای واقعی پلت فرم.هدف از این پروژه است به نوبه خود تمام جهان به یک غول Catan زمین بازی. با الهام از کلاسیک تخته, بازی Catan – جهان کاشفان را وارد کنید beta به زودی Niantic امروز نشان داد.

در Catan – جهان کاشفان بازیکنان را تشویق به کشف محیط اطراف خود را به منظور جمع آوری منابع مختلف خاص به هیئت مدیره بازی مانند چوب و آجر و پشم و دانه و سنگ. شما همچنین قادر خواهید بود به تجارت برای آن دسته از منابع است که شما نمی توانید در محله خود را که شما سپس می توانید به سادگی به اصطلاح “ساختمان کارت.”

این بازی قابلیت چند نفره از جنبه های است که اجازه خواهد داد که بازیکن را به تیم به جمع آوری منابع با هم گسترش شهرک سازی و مسابقه برای پیروزی. درست مثل در گوگل به این پیروزی کمک خواهد کرد خود را به جناح نمره جهانی و شخصی خود را محلی بازی.

کسانی که می خواهند بدانند که زمانی که این بازی را وارد مرحله بتا می توانید قبل از ثبت نام از طریق رسمی Catan – جهان کاشفان سایت. ما همچنین نگه داشتن شما به روز شده و اگر هر چیزی مهم اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>