سناتور قرار داده AT&T در صندلی داغ بیش صفر امتیاز از HBO حداکثر

سه سناتور خواهید AT&T به توضیح دهد که چرا آن را صفر امتیاز HBO Max

روند شمارش نیست استفاده از داده ها از یک برنامه در برابر یک مشترک کلاه داده است به نام صفر امتیاز آن مجاز است به دلیل FCC حذف اوباما-دوران بی طرفی خالص قوانین تقریبا دقیقا دو سال پیش. کسانی که قوانین را مانع AT&T از دادن خود را در جریان درمان ارجح. و HBO Max توسط WarnerMedia یک شرکت تابعه از AT&T. بی سیم اپراتور گفت: در آستانه که HBO حداکثر این است که بخشی از آن با حمایت داده های برنامه ای است که اجازه می دهد تا یک streamer به پرداخت AT&T برای داده به طوری که مشتریان خود را مجبور به. اما در این مورد یک دست از AT&T پرداخت یکی دیگر از سوی این شرکت به طوری که مشترکان می توانند مشاهده HBO حداکثر محتوا بدون آن کاهش مقدار داده های آنها باقی مانده اند.

نه شمارش داده ها استفاده می شود به سازمان دیده بان HBO حداکثر برابر AT&T مشترک کلاه داده به نظر می رسد که سود مشترک. اما سناتور اشاره می کنند که آن می تواند مانع رقابت به جای استفاده از آن را ترویج استفاده از HBO حداکثر بیش از دیگر برنامه های در جریان هستند که صفر امتیاز; کسانی که برنامه های کاربردی که شامل streamers مانند Netflix و Hulu و دیزنی+. در نامه سه سناتور نوشت: “این عمل اجازه می دهد یک بازو از شرکت خود را به “پرداخت” یکی دیگر از بازوی خود شرکت برای درمان ترجیحی تلاش برای ماسک درست آن تاثیر…مغلوب ساختن پیشی جستن FCC ممکن است سوخته بحرانی بی طرفی خالص حمایت اما AT&T با این وجود مسئولیت برای جلوگیری از هر گونه سیاست ها یا روش ها است که مصرف کنندگان آسیب و سرکوب رقابت است.” سناتورها خواسته اند استفنسون در پاسخ به نامه خود و برای توضیح منطق صفر امتیاز HBO Max; AT&T خواسته شده است برای پاسخ ژوئن 25th.

در نامه سناتورهای Markey, Wyden و Blumenthal نوشتن که “صفر امتیاز حمل خطر دستکاری محتوای بازار در راه است که در نهایت به ضرر کاربران اینترنت است.” لازم به ذکر است که اکثر آمریکایی ها در حمایت از بی طرفی خالص گرداند. برخی از ایالت ها باید با وضع قانون بازگشت بی طرفی خالص, از جمله کالیفرنیا. اما بهترین شات است که آمریکایی ها باید برای دیدن قوانین به ارمغان آورد درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط وکلای کلی از 22 ایالت و ناحیه کلمبیا به دنبال واژگونی FCC اصلی تصمیم به پاک کردن بی طرفی خالص. کت و شلوار واصل شد در سال 2018 است.

تحت بی طرفی خالص همه جریان محتوای تحت درمان قرار گرفت همان است. برای مثال ایالات متحده حامل خواهد بود و نه مجاز به دریافت و پرداخت های اضافی از یک جریان ارائه دهنده محتوا به صفر و نرخ خدمات آن; نگرانی این است که در نهایت streamer متوقف خواهد شد پرداخت حامل و نیروی مصرف کنندگان به پرداخت لازم مورد نیاز برای نگه داشتن یک جریان برنامه صفر امتیاز. و چه کسی می تواند فراموش وضعیت که Verizon در بر داشت خود را در سال 2018 هنگامی که حامل متوقف شده این شهرستان سانتا کلارا, Central Fire Protection District است دانلود دیتا با سرعت در طول یک مواج آتش سوزی ، یکی از ضروری آتش نشانی خودرو خود را به حال دانلود دیتا با سرعت کاهش می یابد از 50Mbps به 30kbps در حالی که مبارزه با فروغ.

Verizon گفت: آتش سوزی منطقه است که اگر بخواهند خدمات خود را بازگشت به سرعت کامل آنها را مجبور به پرداخت پول بیشتر برای یک ردیف بالاتر از خدمات. بی طرفی خالص را متوقف کرده اند Verizon از انجام این کار پس از آن مانع از ارائه دهندگان بی سیم از گرفتن گلوگاه خدمات. در نهایت ورایزون برداشته سرعت کلاه برای پاسخ اول مبارزه با آتش سوزی و تغییرات دائمی پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>