به نظر می رسد مانند سامسونگ است که بدون زرق و برق پیش بینی تقاضا برای توجه داشته باشید کهکشان 20

اعتقاد بر این است که سامسونگ Galaxy S20 سری به سختی موفق به انجام یک کمی بیش از نیمی به عنوان سلف خود و فروش ضعیف نمی تواند نسبت به این بیماری همه گیر به تنهایی. کهکشان S20 شروع می شود در $999 و S20 فوق العاده هزینه های $1,400 در آن entry-level configuration و این فک قیمت. ظاهرا توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد بود قیمت به طور مشابه و با توجه به paywalled DigiTimes گزارش سامسونگ ندارد high hopes از صف.

با توجه به زنجیره تامین خودی این شرکت بسیار محتاط در مورد سفارش قطعات برای توجه داشته باشید کهکشان 20 سری. بازار گوشی های هوشمند انتظار می رود را به یک شیب در این سال به دلیل رکود اقتصادی جهانی سوخت شیوع ویروس. و از آنجایی که سامسونگ ظاهرا در حال حاضر سرزنش همه گیر برای فقیر Galaxy S20 فروش آن را احتمالا نمی فکر می کنم توجه داشته باشید 20 انجام خواهد شد بهتر است.

این فقط توجه داشته باشید کهکشان 20 به اپل گزارش برش آیفون 12 جزء سفارشات بیش از حد

در همان زمان اپل در حال آماده سازی خود برای خوردن به سهم بازار سامسونگ. در حال حاضر سامسونگ و هواوی در حال بازیکنان در 5G بازار اما است که به احتمال زیاد تغییر با معرفی اولین 5G اپل.
که گفت:, اپل نیز گفته می شود برخورد با مشکلات خاص خود را دارد. ما شده اند با شنیدن گزارش های ضد و نقیضی در مورد تاخیر در انتشار از آی فون 12 به دلیل عرضه اختلالات ناشی از COVID-19. سال گذشته گزارش شده بود که اپل خواسته است تا به تامین کنندگان خود را به آماده شود برای سفارشات بیش از 100 میلیون نفر است. هر یک بیشتر در گزارش اخیر این شرکت خواسته است ریخته گری TSMC را به 80 میلیون A14 تراشه برای آیفون 12.

در حالی که آن را هنوز هم بسیار امیدوار کننده شکل آن نشسته در پایین 80-85 میلیون واحد بودند که به ظاهر درخواست در طول زمان مشابه در سال گذشته. فروش واقعی می تواند حتی پایین تر با شرکت خدمات مالی نومورا در انتظار این شرکت به کشتی 65-70 میلیون آیفون 12s H2 سال 2020 است.

توجه داشته باشید کهکشان 20 است که انتظار می رود به ارائه صفحه نمایش بهتر از آیفون 12. آن را نیز دارای یک صفحه نمایش حسگر اثر انگشت چیزی که آیفون 12 احتمالا نمی خواهد. از سوی دیگر آیفون 12 خواهد شد به احتمال زیاد بهتر است سیستم دوربین با یک سنسور LiDAR و دوباره طراحی. در پایان روز آیفون 12 پایین تر شروع قیمت ممکن است نکته این مقیاس در اپل به نفع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>