دور دوم از محرک چک می رسند می تواند در ماه آینده – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

  • جدید کروناویروس بسته محرک با دور دوم محرک چک هنوز توسط کنگره به تصویب رسید اما در مجلس سنا پیشنهاد کرده است که کمک های بیشتری در حال آمدن است در ماه اوت.
  • کنگره در زنگ تفریح از جولای 3rd جولای 20th, و تنها برای 15 روز قبل از گرفتن بیش از یک ماه از طریق ماه اوت.
  • اگر بیشتر محرک چک نمی مصوب اوت 7, ما در حال رفتن به انتظار حداقل تا سپتامبر 10th قبل از ما دریافت هرگونه کمک از دولت است.

به عنوان رمان coronavirus همه گیر همچنان به تاخت و تاز ایالات متحده به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که ما قادر خواهید بود به طور کامل راه اندازی مجدد اقتصاد هر زمان به زودی. بیش از 56,000 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه به تنهایی و میزان بستری شدن شروع به گرفتن تا با عفونت هستند. چند متحده حتی به عقب reopenings و اجرای جدید اقدامات ایمنی که روزانه موارد جدید به ادامه سنبله. با هیچ پایانی در چشم و میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم از کار کنگره باید با توجه به یکی دیگر از coronavirus بسته محرک.

خانه گذشت سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) عمل بیش از یک ماه پیش که شامل اضافی $1,200 پرداخت مستقیم گسترش مزایای بیکاری و ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی اما سنا نمی خواهد تکان دادن. اگر دو مجلس کنگره را می توانید در همین صفحه هر چند این احتمال وجود دارد که شما می توانید خود را دوم محرک چک در ماه آینده.

به عنوان زاک فریدمن توضیح می دهد که برای Forbesشانس هستند که در دور دوم از محرک چک — ارائه آن تایید شده است — می تواند شروع به نورد از اوایل ماه اوت است. همانطور که او توضیح می دهد که کنگره در زنگ تفریح در جولای 3rd, و نمی خواهد در جلسه تا جولای 20th. چیزی تصویب شد قبل از آنها به سمت چپ که به معنی شما نمی گرفتن هر چیزی در پست الکترونیکی و یا در حساب بانکی خود را قبل از جولای 21st. زمانی که اعضای کنگره بازگشت آنها را تنها می توان در واشنگتن تا ماه آگوست 7th, که در آن نقطه دیگر زنگ تفریح آغاز خواهد شد. که به آنها 15 روز به تصویب کمک های بیشتر برای آمریکایی ها.

به عنوان سیاسی , گزارش, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در اوایل این هفته که جلسه بعدی خواهد بود “زمان مناسب برای ارزیابی از اقتصاد است.” میسوری سناتور روی بلانت همچنین گفت که “یک ماه از هم اکنون ما باید در مراحل نهایی شدن است که لایحه با هم” به “اطمینان ما باید بیشتر تست که ما همچنان به کار بر درمان است و ما باید این پول ما نیاز به حرکت به جلو با یک واکسن.”

اگر مجلس سنا و مجلس نمی تواند شکل چیزی را قبل از آگوست 7th, آمریکایی ها در حال رفتن به از شانس تا سپتامبر 10th است که دفعه بعد که مقامات منتخب جمع آوری خواهد شد. با تمام آنچه که در ذهن و با بسیاری از برنامه ها و اطمینان از مراقبت در عمل ارائه مجموعه ای به پایان می رسد, آن را سخت به تصور کنید که یک بیل نمی خواهد به قانون امضا شده در این جلسه بود. سپس دوباره آن را نمی ممکن است تعجب همه ما است که مقدار یا نه.

ارائه در کنگره انتخاب می کند به ارسال بیشتر پرداخت های مستقیم به شهروندان آمریکایی آنها احتمالا می رسند فقط به عنوان به سرعت به عنوان اولین دور. فوربس به ما یادآوری می کند که اولین محرک چک فرستاده شدند 17 روز پس از کنگره تصویب مراقبت در عمل به این معنی که اگر قانون با بیشتر پرداخت های مستقیم تصویب شده است در اوت 7 وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که ما شروع به دیدن که پول قبل از پایان ماه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>