دوم coronavirus اوج نیست به دنبال به عنوان کشنده به عنوان اولین. در عین حال.

دوم coronavirus اوج نمی تواند به عنوان کشنده به عنوان اولین به گفته محققان. بیش از 130,000 آمریکایی درگذشت COV

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • دوم coronavirus اوج نمی تواند به عنوان کشنده به عنوان اولین به گفته محققان.
  • بیش از 130,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 به تاریخ و IHME پروژه های 80,000 بیشتر خواهد مرد ماه نوامبر 1st اگر ما در زمان سیر.
  • با تصویب جهانی, ماسک, سیاست, ایالات متحده می تواند ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

ایالات متحده ساخته شده است یک ظرف غذا از آن پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. هنگامی که این ویروس اولین رسیده و ما این کشور را محزون می خوانی آمادگی, به عنوان نشان داده شده توسط وحشتناک تعداد مرگ از طریق آوریل و مه. چندین ایالت در نهایت righted کشتی از جمله نیویورک بود که یک بار در کانون کل همه گیر شد که دیگران شروع به رول قوانین و محدودیت های قبل از وقوع حتی تا به حال به آنها رسیده است. نتیجه دوم سنبله کاکل در ایالات متحده قبل از اولین موج فروکش کرده بود. اما حتی به عنوان عفونت رای همچنان به افزایش است و بیمارستان ها در سراسر کشور را پر کنید تا میزان مرگ و میر باقی مانده است قابل ملاحظه ای کم است.

در روز پنج شنبه, جولای 9th, ایالات متحده گزارش داد فقط یک مو تحت 60,000 تایید COVID-19 موارد — که یک رکورد تعداد موارد در یک روز. موارد شده اند خونتان را برای حدود یک ماه در حال حاضر و در عین حال با توجه به آخرین آمار مرگ و میر حذف شده است در یک کلیپ ثابت در طول ماه های ژوئن و ژوئیه.

همانطور که اشاره شد توسط خودی کسب و کار در اوایل این هفته, آخرین پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) نشان می دهد که این دوم سنبله نمی تواند به عنوان کشنده به عنوان اولین. وجود دارد بسیاری از توضیحات به این, از جمله افزایش تست ظرفیت که منجر به تأیید خفیف یا بدون علامت موارد و این واقعیت است که متوسط سن کسانی که آلوده است به طور قابل توجهی کاهش یافته است. جوان و سالم افراد شده اند بسیار کمتر به احتمال زیاد به نمایشگاه علائم جدی و یا مرگ از COVID-19 از افراد مسن است.

برای همه این دلایل و بیشتر IHME مدل در حال حاضر پروژه هایی که 208,255 آمریکایی ها را مجبور درگذشت COVID-19 نوامبر 1st. همانطور که از ماه جولای 10th, 133,079 به حال تسلیم به این بیماری است. که مسیر فعلی اما به سادگی با تصویب جهانی ماسک سیاست می افتد به حدود 160,000 مرگ در همان تاریخ.

همچنین شایان ذکر است که موارد تشخیص به مراتب زودتر از آنها سه ماه پیش و می توانید آن را به روز یا چند هفته قبل از آلوده بیمار شروع به نشان دادن نشانه هایی از این بیماری است. با دانش بیشتر و تجربه و حتی به طور بالقوه نجات بخش مواد مخدر, پزشکان ممکن است بهتر مجهز برای درمان COVID بیماران از آنها در ماه مارس یا آوریل است اما اگر وجود دارد هیچ جایی برای ارسال افراد بیمار آن را تنها یک ماده از زمان قبل از مرگ, شمارش شروع می شود در حال افزایش است. در واقع پس از کم کردن حدود 260 مرگ و میر در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته میزان مرگ و میر به نظر می رسد در شکوفایی.

"هیچ کس می خواهد به می گویند خیلی زود است که مرگ و میر در حال افزایش است. که واقعا یک اشتباه" دانشگاه هاروارد دکتر هوارد کوه گفته خودی کسب و کار. "اگر کسی آلوده است و پس از آن است که خطر ابتلا به بیمار و در بیمارستان بستری شده و در حال مرگ — که کل مسیر یک شماره از هفته حداقل شاید تا یک ماه یا بیشتر."

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن