جستجو برنامه ممکن است نشان می دهد پیش نمایش از نقشه های گوگل تیره حالت

یک برنامه است که گوگل هنوز برای ارائه یک تیره حالت برای نقشه های گوگل. در حالی که صفحه نمایش ناوبری می کند و برعکس در شب کل برنامه نیست. با توجه به اندیشه پلیس یک راه وجود دارد که شما می توانید یک نگاه در چه تاریک حالت ممکن است مانند نگاه بر روی نقشه های گوگل. با فعال کردن حالت تیره بر روی تلفن خود را, رفتن به گوگل و جستجو برای یک کسب و کار دسته و یا یک آشپزی شما را ببینید آنچه به نظر می رسد تیره نسخه مود ناوبری صفحه نمایش است که به نظر می رسد متفاوت از تغییر طول می کشد که برای ناوبری صفحه نمایش زمانی که خورشید پایین می رود.
این راه حل نمی خواهد کار با هر جستجو. با این حال ما برای جستجو بین المللی خانه از پنکیک و چه چیزی می تواند ناوبری UI برای نقشه های تیره حالت ظاهر. در مقایسه با شب صفحه نمایش ناوبری در نقشه های نرم افزار, نسخه موجود در برنامه جستجو با استفاده از بیشتر نقاشی با مداد رنگی رنگ

تیره حالت اجازه می دهد تا کاربران را به باز کردن یک برنامه در یک اتاق تاریک یا در شب بدون خیره کننده خود و دیگران را به دلیل شبکیه ذوب سفید پس زمینه بر روی تلفن های آندروید. به جای استفاده از متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید تیره حالت با استفاده از متن سفید روی پس زمینه سیاه و سفید. تنظیم نیز می تواند افزایش عمر باتری در گوشی های که ورزش یک پنل OLED. که به دلیل رنگ سیاه ایجاد شده است در OLED با خاموش کردن مناسب پیکسل. پیکسل هایی که خاموش نمی رسم انرژی از باتری پس از معکوس کردن پس زمینه از یک صفحه نمایش OLED قادر می سازد تیره حالت یک بخش بزرگتر از صفحه نمایش سیاه و سفید است که خاموش کردن پیکسل های بیشتر و کاهش تقاضا برای انرژی از باتری.

بنابراین برای روکش کردن نقشه گوگل را ندارد تیره حالت تنظیم نشده است. اما واقعی ناوبری صفحه نمایش روشن تاریکی پس از غروب آفتاب و زمانی که شما با استفاده از جستجو برنامه به مراجعه به کسب و کار خاص. امیدوارم گوگل به زودی سبب تیره حالت به کل برنامه نقشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>