دانشمندان ناسا می خواهید به بازدید زهره قبل از مریخ

  • دانشمندان استدلال می کنند که یک سفر گذشته ونوس به نفع یک crewed ماموریت به مریخ است.
  • زیپ توسط زهره اجازه می دهد برای کمتر از انرژی مصرف شده توسط این فضاپیما به سمت مریخ, محققان می گویند.
  • ناسا پیشنهاد کرد که یک crewed ماموریت به سیاره سرخ اتفاق ممکن است به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

در حال حاضر بزرگترین هدف برای انسان اکتشاف منظومه شمسی مریخ است. ناسا و دیگر آژانس های فضایی بر این باورند که یک crewed ماموریت به مریخ ممکن است توسط 2030s و در حالی که جدول زمانی مورد سئوال است توسط برخی از, آن را کاملا ممکن است که انسان را در راه رفتن بر روی یک سیاره دیگر برای اولین بار در دو دهه آینده.

آن خواهید بود یک به یاد ماندنی دستاورد if (بیشتر شبیه زمانی) این اتفاق می افتد اما برخی از محققان بر این باورند که اگر ما در حال رفتن به ارسال انسان به مریخ ما نیز ممکن است توقف توسط زهره در راه ما وجود دارد. که ممکن است صدای کمی دیوانه اما جدید علمی مقاله استدلال می کند که آن را در واقع حس می کند کامل.

یک “رفت و برگشت” ماموریت مریخ را ارسال انسان به سیاره سرخ در یک سفر که همچنین دایره خورشید است. محققان می گویند که اگر راه اندازی در زمان مناسب — زمانی که مریخ و ونوس در موقعیت مناسب خود را در مدار اطراف خورشید می تواند یک انسان پرواز زهره در راه خود را به مریخ است.

این “free add-on” را نیز به نفع این ماموریت با استفاده از کشش گرانشی زهره به عمل به عنوان یک نوع از تیرکمان بچه گانه کاهش انرژی مورد نیاز برای ماموریت آن را به سیاره سرخ در وهله اول.

یک طرح پیشنهادی برای ونوس پرواز در راه مریخ است. منبع تصویر: N. R. Izenberg, et al.

آن را برای تلفن های موبایل اما آن را در واقع به نظر می رسد برای درک اگر شما نگاهی به مسیر پیشنهادی کشیده شده توسط محققان. این تیم همچنین استدلال می کند که یک پرواز اجازه می دهد برای یک ثروت از اطلاعات جمع آوری می شود در مورد ونوس با تشکر از نزدیکی از crewed فضاپیما است. مقدار اطلاعات جدید است که می تواند جمع آوری شده توسط ابزار بر روی سطح زهره خواهد بود حداکثر اگر یک انسان فضاپیما در نزدیکی بود به جمع آوری آن به جای انتظار برای یک مدت طولانی به عقب و جلو بین سخت افزار در زهره و گرداننده پشت بر روی زمین است.

این مقاله توضیح می دهد:

زهره flybys می تواند به افزایش رفت و برگشت اکتشاف مریخ. همیشه از ناسا امپراتوری (“اوایل سرنشین دار سیاره ای–بین سیارهای رفت و برگشت اعزامی”) و داوری (“نامطلوب سرنشین دار سیاره ای–بین سیارهای رفت و برگشت اعزامی”) مطالعات انجام شده در دهه 1960 و اوایل دهه 1970 روشن شده است که زهره flybys را کاهش می دهد به طور کلی انرژی مورد نیاز برای مخالفت با کلاس ماموریت به مریخ (شکل 2) [3-9]. بنابراین یک انسان ونوس پرواز است نه تنها یک ‘رایگان’ add-on, اما مفید علاوه بر این به هر گونه مخالفت کلاس ماموریت مریخ معماری. به عنوان یک نتیجه, اگر ناسا اولین ماموریت به مریخ است مخالفت کلاس ماموریت این احتمال وجود دارد که این ماموریت را نیز شامل یک پرواز از ونوس.

مریخ بدیهی است که جالب تر به دانشمندان که در جستجوی اثری از گذشته و یا حال زندگی در منظومه شمسی ما, اما یادگیری بیشتر در مورد سیارات دیگر به خصوص آنهایی که همسایه ما است و بدیهی است که یک معامله بزرگ به عنوان به خوبی. اگر یک پرواز از زهره به انجام علم به ما آموزش می تواند یک یا دو چیز در مورد سیاره در حالی که همچنین صرفه جویی در انرژی برای یک سفر تمام راه را به مریخ به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net