دانشمندان سعی در توضیح و غریب عدم تقارن ماه

  • محققان در حال جستجو برای یک توضیح برای اینکه چرا سمت ماه که چهره زمین اتفاق می افتد تحت پوشش در نقاط تاریک به نام “ماریا” و یا دریا.
  • این مناطق ممکن است نتیجه رادیواکتیو برخی از عناصر موجود در سنگ تولید گرما و ذوب سنگ.
  • پشت ماه تقریبا هیچ لکه های تیره و پیشرو محققان نشان می دهد و توزیع نابرابر این عناصر مقصر است.

ماه است یاد از ویژگی های آسمان شب است. این همیشه وجود دارد فقط نوع از یخچال خارج و به ما نشان شخصیت خود را بسته بندی شده در همه زمان ها است. آن را سرد اما ما فقط تا به حال یک طرف آن و زمانی که ستاره شناسان برای اولین بار گرفتار یک نگاه اجمالی از آن پشت آنها شوکه شده بودند برای دیدن است که آن را تا به حال تعداد بسیار کمی از تیره مناطق نسبت به pockmarked “جبهه” نیم.

در حال حاضر چندین دهه پس از آن مشاهدات شد برای اولین بار ساخته شده و محققان در حال ارائه یک نظریه به همین دلیل است که ممکن است. کلید به نظر می رسد توزیع نابرابر از عناصر رادیواکتیو در سراسر ماه به عنوان آن شکل گرفته است.

پشت ماه به مراتب کمتر از ویژگی های غنی از کنار ما می بینیم هر شب. وجود دارد به مراتب کمتر از مناطق تاریک به نام “ماریا” و یا “دریا” در پشت و دانشمندان مدتها بر این باور بودند این بود که با توجه به ناهموار تعدادی از اثرات دیگر اشیاء و یا شاید فعالیت های آتشفشانی است. در حال حاضر آنها معتقدند که ترکیبی از عوامل مسئول است و برخی از ایزوتوپ خاص ممکن است نقش زیادی.

از طریق آزادی مطبوعات:

پتاسیم (K) توریم (هفتم) و اورانیوم (U) هستند و از همه مهمتر برای این داستان radioactively ناپایدار عناصر. این به این معنی است که آنها رخ می دهد در انواع اتمی تنظیمات که باید متغیر تعداد نوترون. این متغیر ترکیب اتم های شناخته شده به عنوان ‘ایزوتوپ’ که برخی از آنها ناپایدار و سقوط از هم جدا به عملکرد سایر عناصر تولید گرما.

این عناصر آوردند و فراوان در سمت نزدیک ماه و گرمای فروپاشی رادیواکتیو ممکن است افزایش فعالیت های آتشفشانی و باعث شد مناطق زیادی از سمت نزدیک ماه به یک ظاهر تیره تر.

“به دلیل فقدان نسبی فرسایش فرآیندهای سطح ماه ثبت رویدادهای زمین شناسی از منظومه شمسی اولیه تاریخ” Matthieu Laneuville, co-نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. “به ویژه در مناطق در ماه را در نزدیکی سمت دارای غلظت عناصر رادیواکتیو مانند اورانیوم و توریم بر خلاف هر جای دیگری در ماه. درک منشا این محلی اورانیوم و توریم محيطهای کشت مغذی می تواند کمک به توضیح مراحل اولیه از ماه تشکیل و به عنوان یک نتیجه از شرایط اولیه زمین است.”

به سادگی آن را ممکن است یک شانس تصادفی که طرف ماه را می بینیم اتفاق می افتد به پوشش داده شده در تاریک “دریا” در حالی که پشت تقریبا به طور کامل از آنها. رفتن به جلو, تحقیقات بیشتر به دیگر اقمار در منظومه شمسی ما می تواند کمک به ارائه اضافی زمینه را برای این پدیده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>