دانشمندان بسته دوربین چاه به سوسک و آن را در واقع کار می کند

دانشمندان یک کوله پشتی کوچک با یک سیستم دوربین بسیار کوچک آن را می توان توسط یک حشره. دوربین رله می تواند تصا

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 تیر 1399
  • دانشمندان یک کوله پشتی کوچک با یک سیستم دوربین بسیار کوچک آن را می توان توسط یک حشره.
  • دوربین رله می تواند تصاویر و فیلم ها به ویژه برنامه های گوشی های هوشمند.
  • محققان با استفاده از کار خود را برای توسعه یک ربات کوچک قادر به رله مشاهدات در یک روش مشابه.

حشرات آنقدر نیرومند است که می توان آن را آسان به را فراموش کرده ام چگونه کاملا عالی هستند. این موجودات کوچک هستند قادر به برخی از چیزهای باور نکردنی و دانشمندان فقط اضافه شدن یک قابلیت جدید به لیست خود: دوربین اپراتور. محققان دانشگاه واشنگتن توسعه یافته دوربین کوچک "کوله پشتی" که نور به اندازه کافی و به اندازه کافی کوچک به توسط سوسک.

این پژوهش یک آزمون هر دو از دانشمندان توانایی برای ایجاد یک سیستم دوربین کوچک به اندازه کافی به توسط یک حشره بلکه یک اکتشاف به زندگی حشرات خود را. نتیجه این است که یک دوربین کوچک با قابلیت ضبط تصاویر ثابت و ویدئویی (البته در یک لاشی 1 تا 5 فریم در ثانیه) می فرستد که رسانه ها از راه دور به طراحی گوشی های هوشمند نرم افزار.

این تحقیقات که در مجله منتشر شد , علم رباتیک, نشان می دهد مشخصات این دوربین کوچک سیستم. مینیاتوری لنز نشسته است بر روی یک "بازوی مکانیکی" است که 60 درجه چرخش تسهیل عکس های پانوراما یا به دنبال اشیاء در حال حرکت در میدان دید از حشرات که با پوشیدن دوربین. وزن آن تنها 250 گرم است که محققان نسبت به یک دهم وزن یک کارت بازی. که فوق العاده, نور, و آن را اجازه می دهد تا سیستم دوربین به راحتی برای حشرات را می پوشند بدون مانع حرکت خود را.

"ما یک کم قدرت و کم وزن, بی سیم, دوربین, سیستم است که می توانید دید اول شخص از آنچه اتفاق می افتد از یک واقعی حشرات زنده و یا ایجاد چشم انداز برای ربات های کوچک" Shyam Gollakota ارشد نویسنده از کار در بیانیه ای گفت:. "چشم انداز بسیار مهم است برای ارتباطات و ناوبری, اما آن را بسیار به چالش کشیدن به آن را انجام دهد در چنین مقیاس کوچک. به عنوان یک نتیجه, قبل از کار ما بی سیم چشم انداز نشده است ممکن است برای روبات های کوچک و یا حشرات."

کلید ساخت دوربین سیستم نور و پوشیدنی شد کاهش قدرت باتری منبع به طوری که آن را بیش از حد اتاق و یا وزن بیش از حد. جالب است بدانید محققان بر این باورند که آنها ممکن است قادر به تولید یک نسخه از دوربین کوله پشتی که ندارد هیچ باتری در تمام و است که می تواند به طور قابل توجهی افزایش قابلیت استفاده.

"ما اضافه شده یک شتاب سنج برای سیستم ما قادر به تشخیص زمانی که سوسک حرکت می کند. سپس آن را تنها قطاری از تصاویر در آن زمان" Vikram Iyer گفت. "اگر این دوربین فقط به طور مداوم جریان بدون این شتاب سنج, ما می تواند رکورد یک تا دو ساعت قبل از باتری درگذشت. با شتاب سنج ما می تواند رکورد شش ساعت یا بیشتر بسته به سوسک سطح فعالیت."

پس از انجام تحقیقات با حشرات تیم نیز توسعه یافته آنچه آنها می گویند که "کوچکترین زمینی قدرت مستقل ربات با بی سیم دید" پس از مدل سیستم مورد استفاده در حشرات.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب