دانشمندان نقطه ستاره پرت سراسر کهکشان ما در سرعت های دیوانه

  • محققان با استفاده از تلسکوپ فضایی هابل شناسایی یک ستاره در حال حرکت در واقعا سرعت باور نکردنی.
  • این کوتوله سفید فکر این است که تا حدی منفجر شد ارسال مواد باقی مانده از ستاره پرواز فوق العاده در سرعت های بالا.
  • ستاره با سرعت تخمین زده می شود که فقط خجالتی از 560,000 مایل در ساعت است.

خورشید ما یک ستاره نسبتا آسان زندگی است. این نوع شده است حلق آویز کردن در ما کمی کیهانی محله برای چند میلیارد سال فقط به انجام آنچه در آن می کند. ستاره شناسان کشف یک کوتوله سفید ستاره که تا به حال همه چیز خیلی آسان است. در واقع به نظر می رسد تجربه کرده اند چه تنها می تواند به عنوان “جزئی ابرنواختر” که ناشی از آن را پرت خشونت در سراسر خانه ما در کهکشان.

محققان ساخته شده کشف شد منتشر شده در Monthly Notices از انجمن نجوم سلطنتیتشکر در بخشی به این واقعیت است که این ستاره را در ترکیب به نظر می رسد کاملا متفاوت از دیگر ستاره کوتوله سفید است.

ستاره در سوال است که به نام SDSS J1240+6710 ممکن است به خصوص جاذب نام اما آن را بیش از می سازد تا برای آن نقص با یک کاملا باور نکردنی داستان زندگی. با استفاده از داده های تلسکوپ فضایی هابل محققان کشف کرده اند که این ستاره آشغال با عناصر است که دلالت آن را تجربه ابرنواختر اما نه به طور کامل نابود شده است.

به جای این کوتوله سفید ظاهرا فرار از احتراق سوخت آن را سوخته در یک ابرنواختر انفجار و به جای اینکه محو بخش عمده ای از آن جرم پرتاب شد مانند ستارگان و سافتبال در سراسر کهکشان راه شیری است. ستاره است و تنها 40 درصد به عنوان عظیم خود ما خورشید است که سرنخ های بزرگ که آن را تجربه کرده نیم دل ستارگان انفجار.

چگونه سریع می تواند به یک ستاره حرکت می کند که نیمی از آن می رود ابرنواختر? بر اساس آنچه دانشمندان می توانید بگویید از مشاهدات هابل به کوتوله سفید به نظر می رسد در حال حرکت در سرعت نزدیک به 560,000 مایل در ساعت است. که یکی از سریع و در حالی که کهکشان راه شیری به اندازه کافی بزرگ است که آن را نه شکسته ما کیهانی محله آن را قطعا یک نامزد بالقوه فرار در برخی از نقطه در آینده دور است.

ستاره شناسان کنجکاو هستند در مورد حوادثی که منجر به ستاره خروج از آن محل قبلی اما آنها آن را پیدا کرده ام مشکل به رنگ یک تصویر روشن از آنچه ممکن است اتفاق افتاده است. این انفجار را یک کار خوب انجام داده از پوشش تا هر گونه شواهد از آنچه اتفاق افتاده است و محققان می توانند تنها فرض کنیم که هر نوع رویداد صورت گرفت این بود که یک ابرنواختر مثل هیچ چیز در ضبط.

“ما در حال حاضر کشف کرده اند که انواع مختلفی دارد کوتوله سفید است که برای زنده ماندن ابرنواخترها تحت شرایط مختلف و با استفاده از ترکیب توده و سرعت است که آنها ما می توانیم کشف کردن چه نوع از ابرنواختر آنها قرار گرفته اند” بوریس Gaensicke نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. “به وضوح وجود دارد یک کل باغ وحش [ابرنواخترها] وجود دارد. تحصیل بازماندگان از ابرنواخترها در کهکشان راه شیری به ما کمک خواهد کرد به درک myriads از ابرنواخترها که ما را از رفتن در کهکشان های دیگر.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im