دانشمندان نقطه داغ و متراکم سازه’ پنهان در نزدیکی هسته زمین

  • ژئوفیزیک باید شناسایی سازه های بزرگ پنهان در نزدیکی مرز بین زمین گوشته و هسته است.
  • این سازه که در مناطق شگفت انگیزی سنگ متراکم بودند و نقشه برداری با استفاده از داده های جمع آوری شده از هزاران زمین لرزه حوادث مانند زلزله.
  • دانشمندان با استفاده از هوش مصنوعی الگوریتم برای کمک به ایجاد حس داده و نشان می دهد ویژگی های پنهان در کمین کنون در زیر سطح.

وجود رشته های علمی است که تمرکز بر روی فقط در مورد هر جنبه ای از جهان طبیعی ما است که شما می توانید از فکر می کنم. از دورترین رسد از فضا به عمیق ترین نقطه در اقیانوس, کسی, جایی, است, تلاش برای پیشبرد جمعی بشر دانش است. یک منطقه از علم نیست که معمولا با شتاب عناوین مطالعه زمین احشاء اما این مورد را تغییر دهید.

یک مقاله جدید منتشر شده توسط ژئوفیزیک در دانشگاه مریلند توصیف کشف ناشناخته سازه های اطراف هسته زمین است. پژوهش منتشر شده در مجله علوم.

همانطور که با هر سنگی سیاره عمیق تر شما را داغتر چیزهایی دریافت کنید. این محصول از فشار شدید اعمال شده توسط گرانش پایین کشیدن بر روی تمام مواد ما تماس با زمین است. اگر شما به اندازه کافی عمیق شما به اجرا سنگ که بسیار داغ می شود, مایع, اما نه همه از این سنگ ایجاد شده است برابر است.

به عنوان محققان توضیح می دهند که آنها قادر به استفاده از لرزه ای موج ضبط شده به ارائه یک نوع نقشه سه بعدی از مناطق در نزدیکی هسته زمین است که نازل شده است. انتظار برای پیدا کردن یک انتقال بین گوشته و هسته ای این تیم به جای کشف بزرگ سنگی سازه های بودند که به مراتب متراکم تر از یکی فرض کنیم.

آنها داوطلب خدمت سربازی به کمک هوش مصنوعی الگوریتم به نام به ترتیب برای ایجاد حس هزاران نفر از لرزه نگاشت های گرفته شده در طول صدها زلزله های بزرگ بین سال های 1990 تا سال 2018 است. هنگامی که داده بود crunched محققان می تواند عجیب و غریب سازه کمین کنون زیر پای ما.

هنگامی که شما نگاه کنید به اصطلاح “ساختار” شما ممکن است تصور کنید یک شهرستان کمین کنون زیر پای ما اما این است که نه کاملا در این مورد. این سازه فقط rocky ویژگی های است که باقی بماند در یک منطقه که در آن آنها لزوما نمی توان انتظار وجود داشته باشد.

“با نگاه کردن هزاران نفر از هسته گوشته مرز پژواک در یک بار به جای تمرکز بر روی چند در یک زمان به عنوان است که معمولا انجام می شود ما بدست کاملا جدید چشم انداز” Doyeon Kim نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. “این به ما نشان میدهد که هسته گوشته مرز منطقه دارای تعداد زیادی از سازه های است که می تواند تولید این پژواک و چیزی که ما درک نمی کنند قبل از اینکه از آنجا که ما تا به حال تنها یک دیدگاه محدود.”

آن را فوق العاده جالب برای یادگیری است که زمین ما همه صرف کل زندگی ما در اتحاد بیشتر در مرکز آن از ما احتمالا می توانید تصور کنید. درک ما را از هسته و گوشته “کار” است که هنوز هم نسبتا اساسی اما مطالعات مانند این یکی را کمی نزدیک تر به بتواند تصویر بزرگتر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>