دانشمندان می گویند زندگی بیگانه ممکن است زندگی می کنند در ماه اروپا مشتری

  • ماه اروپا مشتری ممکن است شرایط لازم برای حمایت از زندگی یک مطالعه جدید ادعا می کند.
  • داخل سیاره اعتقاد بر این است آب مایع و در صورتی که آب یک منبع پایدار از گرما زندگی می تواند وجود داشته باشد و یا حتی رشد وجود دارد.
  • آینده ماموریت برای کشف اروپا می تواند نشان دهد که آیا یا نه زندگی همیشه ریشه گرفته است وجود دارد.

از همه کرات در منظومه شمسی ما سیاره ی مشتری سرد ماه اروپا است که در فهرست کوتاهی از مکان های که در آن ما ممکن است پیدا کردن زندگی است. اروپا را به سطح سرد پوسته را پوشش می دهد که یک اقیانوس زیرسطحی. وجود دارد به اندازه کافی گرما در اعماق درون ماه است که آب مایع وجود دارد و این بدان معناست که ممکن است زندگی وجود دارد.

در حال حاضر دور جدیدی از تحقیقات از یک تیم به رهبری توسط Mohit Melwani Daswani ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت نشان می دهد که نه تنها وجود اقیانوسی از آب پنهان شده در داخل اروپا اما این کشور از ماه مارس تقسیم شود لایه مجزا با سطح یخ اقدام به عنوان یک پوسته.

محققان مشکوک برای برخی از زمان که در اروپا بودند و یا هنوز هم دارای یک اقیانوس در زیر سطح آن است. ترک های بزرگ در سطح یخ به نظر می رسد نشان می دهد که همه چیز هنوز هم شدیدا درون ماه است. Daswani و تیم خود را با ارائه برخی از اضافی زمینه را برای این نظریه ذکر است که یک فرآیند به نام تمایز ممکن است مسئول لایه مجزا از مایع آب و دماهای بالاتر هنگامی که شما کرک ضخامت سطح یخ.

“داخل اروپا بسیار متراکم تر از لایه های خارجی,” Daswani گفت: Space.com در یک مصاحبه. “که در حال حاضر به ما می گوید واقعا مهم ملک اروپا تاریخ و زمین شناسی: آن را تجربه کرده اند باید در حرارت بالا در فرایند تمایز به رخ می دهد.” که در گذشته در حرارت بالا نیز افزایش می دهد شانس است که اروپا در حال حاضر به اندازه کافی گرما برای مخفی کردن یک مایع اقیانوس.

تدریجی خنک کننده از ماه طول زمان و مایع آب اقیانوس است که هنوز هم در داخل وجود دارد می تواند با توجه به عوامل مختلف. کشش گرانشی مشتری و ثروت قمر در اطراف این سیاره ممکن است ارائه انرژی به اندازه کافی به آب داخل برای اطمینان از آن باقی مانده است یک مایع است. نظریه دیگری که واپاشی عناصر رادیواکتیو درون ماه است ارائه به اندازه کافی گرما برای حفظ ثبات بدن از آب در اطراف آن است و احتمال دیگر.

شرایط لازم برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم در حال آب مایع و برخی از شکل از انرژی است. برای ما زندگی در سطح زمین که انرژی از خورشید می آید و آن فرض بر این است که نور خورشید لازم بود برای زندگی. اما موجودات زنده وجود دارد که در اعماق زمین را اقیانوس ها همه گرما و انرژی لازم را از منافذ گرمابی و در فقدان کامل نور است.

این امکان وجود دارد که چیزی مشابه اتفاق می افتد عمیق در زیر یخ اروپا هر چند ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که ما مراجعه کنید.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>