دانشمندان به نام این هولناک عنکبوت پس از Joaquin Phoenix را Joker

  • یک گونه جدید عنکبوت شده است پس از Joaquin Phoenix با تشکر از عملکرد خود به عنوان بذله گو.
  • این گونه راه راه سیاه و سفید و همچنین چشم نواز قرمز الگوی خود بازگشت و آن را مناسب مناسب برای آن “Joker عنکبوتی” نام مستعار.
  • عنکبوت پیدا شد در ایران است و اعتقاد به وجود سراسر خاورمیانه است.

آنها می گویند که زندگی تقلید هنر است که قطعا به نظر می رسد در مورد Loureedia phoenixiتازه به نام گونه از عنکبوت که خرس شباهت قابل توجه به شناخته شده کمیک کتاب تبه کار. این “Joker عنکبوت” را به عنوان آن را با نام مستعار شده بود به تازگی کشف شده در کشور ایران توسط محققان منتشر شده که کار خود را در مجله Arthropoda Selecta.

در حال حاضر به طور معمول زمانی که گونه های جانوری داده می شود نام ارجاع نوعی از فرهنگ پاپ پدیده شباهت سست است و در بهترین حالت. این بار اما شما واقعا باید آن را دست به دانشمندان (و گمان می کنم عنکبوت خود را) برای استخوانی زیبایی شناسی شما می خواهم انتظار از یک بذله گو عنکبوتی. منظور من فقط نگاه کنید که در آن چیز.

به گفته محققان یک جفت نر عنکبوت از این گونه جدید کشف شد. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک نمونه کوچک اندازه, اما شما واقعا فقط نیاز به یک زن و شوهر از نمونه های موجود به منظور تعیین اگر آن را بخشی از گونه های موجود و یا چیزی کاملا جدید. در این مورد عنکبوت را ظاهر ساخته و آن را نسبتا آسان برای مقایسه در برابر عنکبوت شناخته شده گونه و اعلام آن به راستی منحصر به فرد است.

این جفت ارز از عنکبوت که بهبود بودند در مقایسه با عکاسی شواهد جمع آوری شده از سراسر منطقه از دیگر عنکبوت رؤیت اجازه می دهد دانشمندان برای به دست آوردن یک ایده بهتر است که تا چه حد این گونه شاخه قبل از اینکه به طور رسمی شناخته شده است.

محققان نوشتن:

یک گونه جدید Loureedia phoenixi sp.n., توضیح داده شده است و نشان داده شده است بر اساس دو مرد نمونه از استان البرز ایران و توزیع آن توسط نقشه برداری بر اساس نوع محل و عکاسی سوابق. این سوابق نشان دهنده شرقی توزیع محدود از اين جنس است.

این گونه جدید از جنس به خارج از مدیترانه و این گسترش توزیع بیش از 1500 متر به شرق است. آن است که بومی ایران جمع آوری شده از نوع محل در استان البرز با عکاسی سوابق در تهران فارس و کرمان به استانهای شمالی و جنوبی و مرکزی ایران است.

عنکبوت علمی نام Loureedia phoenixiاست آشکار nod اخیر تصویر از جوکر شخصیت توسط بازیگر Joaquin Phoenix. در Joker, ققنوس تجسم شد پلاریزه اما این فیلم هم فوق العاده خوب در تئاتر و ققنوس ربوده جایزه اسکار برای نقش خود به عنوان شخصیت.

رفتن به جلو, تحقیق در مورد عنکبوت را ادامه خواهد داد و دانشمندان بر این باورند اگر آنها پیگیری مردان و به دنبال آنها را در نهایت در سراسر زنان این گونه است که سپس می تواند به طور رسمی شناخته شده است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>