دانشمندان نقشه برداری کل مغز موش و نتایج مسحور

  • یک پروژه سه ساله برای ایجاد یک مفصل 3D ‘atlas’ از مغز یک آزمایشگاه ماوس در حال حاضر به پایان رسید.
  • مدل حاصل خواهد شد کمک به دانشمندان در درک بهتر اثرات درمان و آزمایش انجام شده با استفاده از جوندگان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شما احتمالا فکر نمی کنم در مورد موش همه است که اغلب. اگر شما تعداد کمی از آنها در حال اجرا در اطراف خانه یا آپارتمان خود را که یکی دیگر از داستان اما مدرن ماوس نقش یک نقش بزرگتر در زندگی خود را از شما ممکن است بدانید. موش ها افراد مورد آزمایش علمی جهان و اینکه آیا آنها (یا ما) آن را دوست دارم یا نه, بی شماری مواد مخدر و درمان در نهایت از آن ساخته شده به قفسه های فروشگاه و داروخانه شمارنده با تشکر از آزمایش اولیه انجام شده بر روی کوچک موش.

آزمایشگاه موش ها پرورش می یابند به طور خاص به منظور تست و آنها اغلب حیوانات به احساس اثرات داروهای مورد استفاده برای درمان همه چیز از آلزایمر برای کمر درد و همه چیز را در میان. با که در ذهن آن را حس می کند که محققان می خواهم به می دانم که خیلی در مورد ماوس مغز به عنوان امکان پذیر است و یک پروژه سه ساله فقط منجر به کامل ترین اطلس از مغز موش تا کنون ایجاد شده.

مقدار باور نکردنی از کار که رفت به نقشه برداری در هر گوشه و مخفیگاه از مغز موش است که موضوع یک مقاله جدید منتشر شده در مجله Cell. نتیجه آن است که کار غنی دقیق مدل 3D که دیگر دانشمندان می توانید در تحقیقات خود تلاش. هر قطعه از این مغز مجازی مدل برچسب شده با مختصات ساخت آن آسان برای کشف پیچیدگیهای خود.

“اطلس بود واقعا لازم است منابع فعال است که این ایده بسیار از انجام مطالعات در مغز گسترده در سطح” نیک Steinmetz, Ph. D., یک دانشمند است که به تازگی با استفاده از مغز موش اطلس برای تحقیقات خود در بیانیه ای گفت. “هنگامی که شما در حال ضبط از صدها نفر از سایت های سراسر مغز است که به معرفی یک مقیاس جدید از بررسی است. شما باید به یک بزرگتر مشاهده که در آن تمام ضبط سایت ها و [مشترک هماهنگ چارچوب] چیزی است که ساخته شده است که ممکن است.”

بدیهی است که این مدل دارای باور نکردنی ارزش علمی. آن می تواند کمک به محققان در درک بهتر اثرات آزمایش های مختلف و آزمایشات بر روی موش ها در مراقبت از خود و شاید حتی آن را آسان تر برای توسعه مفید برای درمان انسان است. این همه اما من فکر می کنم بخش مورد علاقه من در مورد تحقیقات این فیلم در اینجا:

این الان موسسه علوم مغزی توضیح می دهد که دقیقا چه چیزی ما در اینجا مشاهده می کنید:

این فیلم به تصویر می کشد یک همجوشی داده ها در CCF frameworkThe پس زمینه سیاه و سفید تصویر نشان دهنده متوسط آناتومی 1675 فرد نمونه به شکل پایه ای برای مشترک سیستم مختصات.رنگی خطوط منحنی نشان داده شده نمونه ساده. ماوس قشر 3D ورق سازمان به لایه های که در آن ارتباط بین لایه ها معمولا عمود بر سطح نشان می دهد فرضی ستونی سازمان است.

که برخی بسیار پیچیده زبان اما دانشمندان که نیاز به مدل می شود کارآمد تر در کار خود می دانیم دقیقا آنچه در آن معنی است که تمام است که واقعا مهم است.

منبع تصویر: آلن موسسه علوم مغزی

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>