دانشمندان توانید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در هسته یک غول گاز

  • باقی مانده از یک غول گاز خال خال شد در مدار یک ستاره نزدیک ستاره شناسان نشان می دهد.
  • هسته این سیاره است که باقی می ماند اما محققان فکر می کنم آن را یک بار عظیم گازی سیاره است.
  • آنچه در اعماق نهفته است گاز سیاره های غول پیکر شده است یک راز برای ستاره شناسان.

گاز سیاره های غول پیکر مانند مشتری فوق العاده جالب اشیاء. آنها نیز کاملا مرموز که هیچ کس واقعا نمی داند چه کمین در اعماق مایل از گاز است که باعث می شود تا خود را ضخیم اتمسفر. مثلا این فکر که وجود دارد برخی از نوع سنگی هسته ای در مشتری اما فراتر از آن است که محققان می گویند آنچه که ویژگی های آن را در, چگونه بزرگ آن است, و یا حتی شروع به حدس زدن آنچه در آن مانند به نظر می رسد.

ما بهترین های ما به ضرب گلوله در دیدن هسته یک غول گاز ممکن است به نقطه یک سیاره هسته ای است که قبلا سوخته توسط یک ستاره نزدیک. این دقیقا کاری است که محققان دانشگاه وارویک انجام داده اند و این سیاره به نام TOI 849 ب — یک سوخته تا پوسته از آنچه که ممکن است یک بار توانا داغ مشتری است.

داغ مشتری سیارات گازی غول که مدار به خصوص نزدیک به میزبان خود ستاره. آنها خال خال شده توسط exoplanet survey, پروژه, اما هیچ کس واقعا نمی داند چه آینده نگه می دارد برای آنها. آیا آنها حرکت ظاهری برای راحت تر فواصل به عنوان برخی از scientiss بر این باورند مورد با مشتری باقی می ماند و یا نزدیک به ستاره خود را و به آرامی سوزاندن آن چیزی است که به نظر می رسد که اتفاق افتاده است به TOI 849 ب ؟

در مقاله خود در مجله Nature منتشر شده محققان توضیح دهید که چگونه سنگی سیاره هسته ای — که تقریبا به اندازه نپتون — ممکن است یک بار یک غول گاز. یکی از امکانات دیگر این دانشمندان نشان می دهد که این سیاره یک شکست خورده گاز لوله که نمی تواند جمع اوری گاز به اندازه کافی به شکل مشخصه بادکنک بزرگ که Jupiters برای شناخته شده است.

آخرین امکان وجود دارد که محققان نشان می دهد این است که هسته اصلی این است که چه باقی می ماند از یک گاز سیاره های غول پیکر است که برخورد با یک شی. چنین تاثیر را تا حد زیادی مختل سیاره و به طور بالقوه فرستاده ثروت خود را از گاز پرواز در جای دیگر.

“این سیاره شده است می تواند یک غول گاز قبل از اینکه تحت شدید کاهش وزن از طریق حرارتی خود اختلال و یا غول سیاره برخورد و یا از آن اجتناب می تواند قابل توجهی گاز اتحاد شاید از طریق شکاف باز و یا دیر تشکیل” محققان نوشتن. “اگر چه photoevaporation نرخ نمی تواند حساب برای کاهش وزن مورد نیاز را کاهش می دهد یک مشتری-مانند گاز لوله آنها می توانید کوچک (چند زمین توده ها) هیدروژن و هلیوم پاکت در بازه های زمانی چند میلیارد سال بنحوی که هر گونه باقی مانده جو در TOI-849b است به احتمال زیاد غنی شده با آب و یا دیگر فرار از سیاره داخلی است. ما نتیجه گیری کرد که TOI-849b است باقی مانده هسته ای غول پیکر سیاره است.”

آن را بسیار هیجان انگیز اما یک بیت از یک حرکت نزولی. این سیاره — یا چه مانده از آن — نشسته 730 سال نوری از زمین است. که یک فاصله cosmically صحبت, اما آن را به اندازه کافی دور است که محققان می توانند واقعا خوب به آن نگاه کنید. آنها می توانند برآورد اندازه و جرم اما این در مورد آن.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de