دانشمندان در اصلاح ژنتیکی یک ماوس به 4 درصد انسان

  • دانشمندان تزریق انسان سلول های بنیادی به جنین موش و اجازه دهید آنها را توسعه دهد.
  • یکی از نتیجه جنین تا به حال 4 درصد سلول های انسان بعد از 17 روز از اضافی بلوغ.
  • سلول های انسانی پیدا شد در بافت است که می تواند تبدیل به قلب و مغز و حتی چشم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دانشمندان اختلاط ژنتیکی بلوک های ساختمان از دو گونه های مختلف حیوانات برای تلفن های موبایل مانند آغاز یک بد فیلم علمی تخیلی اما این دقیقا چیزی است که یک تیم از محققان فقط با تزریق انسان سلول های بنیادی به جنین موش. بیش از دو هفته بعد این تیم تا به حال بالغ جنین موش که شامل تا به 4 درصد سلول های انسان است.

این کراس گونه های هیبرید به نام واهی بودند بلند چیزهای تخیلی اما اخیرا تبدیل به واقعیت است. دانشمندان در چندین کشور انجام آزمایش های که در آن سلول های انسانی اضافه شد به توسعه حیوان جنین, اما هیچ یک از آنها موفق به ایجاد یک حیوان است که ساخته شده بود به عنوان بسیاری از سلول های انسانی به این موش ها.

به عنوان ScienceNews گزارش محققان اصلاح انسان سلول های بنیادی با افزایش سرعت یک پروتئین و آوردن سلول های بازگشت به مرحله قبلی را در خود توسعه است. این ممکن است آنچه مجاز سلول ها را مطابق با محیط جدید خود پس از تزریق به جنین موش.

پس از اجازه دادن به جنین توسعه برای بیشتر از 17 روز, دانشمندان کشف کردند که سلول های انسانی در حال گسترش در سراسر بسیاری از حیوانات در حال توسعه. سلول های انسانی پیدا شد در بافت است که شکل قلب و مغز و به خصوص فراوان در خون است. نه همه از جنین توسعه یافته در همان شیوه و برخی از آنان در سلول های انسانی در مکان هایی که دیگران نمی مانند چشم.

اما چرا هر یک از این و در همه ؟ این ایده در اینجا نیست برای ایجاد انسان/animal ارقام به سادگی به خاطر انجام این کار است. این ممکن است به نظر می رسد بسیاری مانند “خدا” اما دانشمندان زندگی انسان در ذهن خود. این فکر می کردم که اگر توسعه این حیوانات هیبریدی می رسد یک سطح معینی از بلوغ حیوانات می تواند بازی در یک نقش دراماتیک در آزمایش زندگی-صرفه جویی در درمان است که در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در انسان است. آن را حتی ممکن است که حیوانات خاص مانند خوک می تواند یک روز رشد اعضای بدن انسان در نتیجه پزشکان ارائه یک منبع جدید از اندام سالم برای استفاده در پیوند.

که البته علمی دارد. اخلاق از آن همه داستان دیگری دارد به طور کامل. از آن آسان است برای ما به می گویند که یک انسان در زندگی با ارزش تر از آن است که از هر تصادفی حیوانات, اما این ایده از بالا بردن مزارع از انسان/حیوان دورگه فقط بنابراین ما می توانیم yank خود جرات و با کف دست زدن آنها را به بدن خود ما کمی خوب ناراحت کننده به فکر کردن در مورد.

در هر صورت ما قطعا هنوز وجود دارد و در حالی که 4% انسان ماوس است که یک گام در این جهت وجود دارد مقدار زیادی از کار بیشتری باید انجام شود.

منبع تصویر: Heinz Schmidbauer/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im