دانشمندان نمی توانند بفهمند که چرا سمور عشق به حقه بازی

  • دانشمندان در تلاش برای کشف کردن که چرا سمور مانند به حقه بازی سنگ اما آمد تا دست خالی.
  • تئوری های متعددی از جمله سنگ دستکاری برای ساخت مهارت یا تمرین برای گرفتن غذا از صدف بودند تا حد زیادی افشا و خنثی پژوهش.
  • در حال حاضر به نظر می رسد هیچ کس واقعا نمی داند که چرا این حیوانات شایان ستایش حقه بازی سنگ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سمورهای آبی هستند هوشمند و… اسرار آمیز نیست ؟ شما ممکن است فکر می کنم از خز پوشیده کمی جانور آبزی را به عنوان بسیاری از ترفندهای تا آستین خود را, اما یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه اکستر نشان می دهد که سمورهای آبی را توسعه داده اند یک عادت است که سخت است برای علم به کرک.

در این بررسی که منتشر شد در انجمن سلطنتی علوم گسترشتمرکز بر سبکهای راک-دستکاری عادات و تلاش برای رمزگشایی این رفتار عجیب و غریب. متاسفانه برای محققان آنها را دریافت نمی کند دور. این سمورهای آبی به نظر می رسد را دریافت خواهد کرد به نگه داشتن اسرار خود را.

سمور واقعا “حقه بازی” به معنای واقعی کلمه اما آنها می خواهم به زدن سنگ در اطراف در حالی که لگد زدن به پشت در آب است. آنها بازی شیر یا خط آنها را در اطراف و دستکاری آنها را با تعجب آور مهارت و دانشمندان واقعا می خواستم به کشف کردن که چرا. سمورهای آبی در اسارت مشاهده شده است انجام این عمل غالبا هر چند هنوز معلوم نیست در صورتی که در همه مرتبط است.

محققان درگیر در مطالعه نمی crack سوال بزرگ اما آنها نمی آیند تا دست خالی یا. این تیم توانسته است به منظور جلب یک ارتباط روشن بین سمور دستکاری و گرسنگی نشان می دهد که حیوانات تمایل خود را به انجام ترفند کوچک هنگامی که معده خود را شروع گله مند.

میانسال سمور تمایل به حقه بازی بیش از جوانان یا سمور بنابراین محققان فکر عمل دستکاری ممکن است چیزی برای انجام با ساختمان مهارت استفاده از آنها را برای غذا خوردن. پس از سمور مانند به جشن در صدف آن را حس ساخته شده است که حیوانات در آن بازی با سنگ ها بیشتر شد بهتر است در استخراج مواد غذایی خود را. اما هنگامی که محققان وظیفه سمور در سنین مختلف با حل مواد غذایی مرتبط با پازل سمور که حقه بازی بیشتر نیست هر در آن بهتر از بقیه است.

این تیم نشان می دهد یک توضیح احتمالی این است که سمور بازی با سنگ ها زمانی که آنها هیجان زده و یا شاید زمانی که آنها پیش بینی خوردن. برای اسیر سمور, پیش بینی زمان تغذیه ممکن است به اندازه کافی به آنها را هیجان زده و نیاز به یک حواس پرتی از این رو دستکاری. هنوز هم آنها هیچ راه واقعی برای اثبات آن و در نتیجه رمز و راز عمیق تر.

“بازدید کنندگان باغ وحش اغلب شیفته توسط سمور’ بازیگوشی. جای تعجب بسیار کمی از مطالعات به بررسی چرا سمور آنقدر مشتاق به حقه بازی سنگ” ماری-لیزا آلیسون نویسنده سرب از کار در بیانیه ای گفت. “مطالعه ما فراهم می کند یک نگاه اجمالی به این جذاب رفتار. در حالی که گرسنگی است به احتمال زیاد درایو سنگ دستکاری در لحظه نهایی تابعی از رفتار است که هنوز هم یک راز است.”


یک سمور شناور با برگزاری یک غنی سازی آیتم های پلاستیکی قرمز توپ پر از مواد غذایی است. منبع تصویر: مایکل یانگ/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de