دانشمندان ساخته شده است یک پف زیر چشم است که می تواند به افراد نابینا بینایی

  • یک تیم از دانشمندان از ایالات متحده و هنگ کنگ ساخته شده است “bionic eye” است که شبیه چشم انسان در شکل و عملکرد.
  • چشم در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه می تواند یک روز استفاده می شود به عنوان یک پروتز برای بازگرداندن بینایی در افراد نابینا.
  • دانشمندان توجه داشته باشید که چشم نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در عرصه هوش مصنوعی و رباتیک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دانشمندان از آمریکا و هنگ کنگ را توسعه داده اند یک چشم مصنوعی است که توابع زیادی مانند چیزی که واقعی است. با سنسور است که شبیه به گیرنده موجود در چشم انسان جدید “مصنوعی” نمونه اولیه می تواند یک روز مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن بینایی در افراد است که باید خود را از دست داده دید.

به عنوان یک “ایمپلنت چشم” توسط تیم تحقیقاتی این دستگاه یک ازدواج از تکنولوژی مدرن و طبیعت خود طرح. آن متشکل از یک نیم کره های مصنوعی, شبکیه چشم و آرایه ای از سنسورهای است که ضبط و رله یک تصویر زنده. گرفتن آن را به رابط با مغز انسان است, خوب, خیلی پیچیده است.

طب مدرن بسیار باور نکردنی است. در طول سال ها دانشمندان و پزشکان را با راه هایی برای جایگزینی برخی از بدن اجزای حیاتی با نسخه های مصنوعی که می تواند در بازگرداندن یک فرد و کیفیت زندگی و یا حتی صرفه جویی در آنها را از مرگ.

چشم اما خیلی ویژه و راه آنها برقراری ارتباط با مغز به معنی طراحی یک مصنوعی و جایگزینی نیست دقیقا به عنوان ساده به عنوان “پلاگین و بازی.” گرفتن یک دستگاه با رابط مغز انسان یک مانع بزرگ.

بزرگترین چالش این محققان در حال حاضر غلبه بر قراردادن تکنولوژی به شکل کروی است که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ایمپلنت. آنها هنوز در واقع آزمایش این دستگاه بر روی یک موجود زنده را اما که فقط در اطراف گوشه.

به عنوان Daily Mail گزارش محققان در حال حاضر پوشش آزمایشات در حیوانات و انسان است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود و دانشمندان سریع به توجه داشته باشید که این دستگاه در آن زمان دولت این است که فقط شروع از آنچه ممکن است در یک زمان چند سال.

در آن زمان دولت چشم توانایی رندر کردن تصاویر نیست بزرگترین. آن را به تولید یک کم با وضوح تصویر است که قادر به ارائه حروف الفبا اما پیچیده تر تصاویر نیاز به تراکم بالاتر از سنسور. که ممکن است صدا مانند یک علامت در برابر آن, اما, محققان می گویند که به عنوان تکنولوژی تکامل می یابد چگالی سنسور و وضوح تصویر حاصل در واقع می تواند ضرب و شتم یک انسان واقعی چشم است.

مصنوعی چشم نیز در نظر گرفته شده برای برنامه های کاربردی رباتیک. ایده مصنوعی-ربات هوشمند راه رفتن در اطراف با چشم که بهتر از مال من کمی نگران کننده است اما که ممکن است آنچه که در آینده نگه می دارد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im