دانشمندان نگران هستند که coronavirus واکسن ممکن است در افراد مسن

  • امیدوار کننده coronavirus واکسن پیشرفت مشاهده شده است برای چندین تجربی مواد مخدر تا کنون با برخی از آنها با نزدیک شدن به مرحله نهایی تست.
  • به عنوان محققان رویکرد انتقادی فاز 3 مرحله برخی از آنها نگران هستند که این واکسن ممکن است مناسب برای افراد سالمند است که این گروه به احتمال زیاد به عوارض و مرگ از COVID-19.
  • ایمن سازی سیاست ها را به اجرا برای اطمینان از در معرض خطر دسته بندی ها محافظت می شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است از جمله افراد مسن و حرفه ای است که می تواند در معرض COVID-19 با نظم.

حدود 10 از بیش از 130 coronavirus واکسن نامزدها هستند که در توسعه در حال حاضر رسیده و مراحل مختلف آزمایش های انسانی, نشان دادن نتایج امیدوار کننده است. داروهای تولید آنتی بادی خنثی است که می تواند مسدود کردن ویروس از تکرار. برخی از این واکسن در حال بسته شدن در فاز 3 که آنها می تواند کامل پایان تابستان. اگر نتیجه رضایت بخش آنها می تواند تایید شده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این پاییز یا زمستان که در آن نقطه برخی از دسته از بیماران می تواند مصون در برابر COVID-19.

این معلوم نیست چه کسی خواهد بود که برای اولین بار به دریافت واکسن اما آنهایی که بیشتر در معرض خطر آلوده شدن به احتمال زیاد خواهد بود تلقيح ، بهداشت و درمان کارگران دیگر اولین پاسخ دهندگان و پرسنل از خدمات ضروری ممکن است واکسن های اولیه. افراد مسن که معمولا توسعه COVID-19 عوارض و خطر مرگ پس از عفونت می تواند یکی دیگر از دسته. اما محققان در حال حاضر نگران است که این واکسن ممکن است کار بر روی بیماران در معرض خطر.

“گاهی اوقات ممکن است به محافظت از گروه های آسیب پذیر با هدف قرار دادن یک گروه دیگر و این برای مثال در حال انجام است با آنفلوانزا” پروفسور پیتر Openshaw گفت: مجلس اعیان علم و فناوری کمیته هر نگهبان. “در چند سال گذشته در انگلستان بوده است در خط مقدم نورد از واکسن زنده برای کودکان است.”

Openshaw است و با توجه به یک مقاله در هدف قرار دادن گروه های مختلف در جامعه با واکسن. در حالی که او با اشاره به واکسن زنده در این سخنان آن را به ارزش اشاره به این که همه coronavirus واکسن نامزدها استفاده از حدت SARS-CoV-2 ویروس. مختلف واکسن فن آوری ها در این آثار از جمله مواد مخدر که با استفاده از مواد ژنتیکی برای ایجاد یک پاسخ ایمنی مانند مدرن تست مواد مخدر.

با اینحال دانشمندان دیگر معتقدند که آنها هنوز هم نیاز به کشف کردن آنچه اتفاق می افتد با سیستم ایمنی بدن به عنوان افراد مسن. که مهم نیست فقط برای COVID-19 اما برای بیماری های دیگر نیز هست.

“یکی از چیزهایی است که آشکار حتی در افراد سالم افراد مسن است که وجود دارد بیشتر التهاب در سراسر بدن است. ما نیاز به درک که در آن التهاب در حال آمدن است از:” استاد ایمونولوژی در UCL Arne اکبر گفت. “و این پایه التهاب در افراد مسن مرتبط است به سستی و بسیاری از نتایج منفی که ما مسن تر. و این به نظر می رسد تشدید هنگامی که شما یک عفونت های شدید مانند Covid-19.”

“اما چه منبع التهاب در وهله اول ؟ این چیزی است که ما واقعا نیاز به رسیدن به درک.”

اکبر نیز گفت: نگهبان که افراد مسن تر ممکن است نیاز به اقدامات اضافی مواد مخدر در کنار این واکسن برای رسیدگی به پتانسیل التهاب است. دگزامتازون می تواند یک نامزد برای که.

واکسن آزمایش های انسانی تا به حال دقیق شرایط سنی و افراد مسن بودند مجاز به شرکت در چنین تحقیق, اما که ممکن است تغییر در رفتن به جلو.

این گزارش همچنین اشاره می کند که دانشمندان نمی دانند که چه نوع از دوز را فراهم می کند حفاظت در انسان است. آکسفورد واکسن تست شده بر روی خوک ها نشان داد که دو دوز نشان داد بیشتر پاسخ آنتی بادی از یک شات تنها. واکسن های دیگر نیز تحویل داده خود حمل بار از طریق دو عکس و داروسازی مدیران بحث لجستیک از تولید coronavirus واکسن برای کل جهان گفت: آنها می خواهم نیاز به 15 میلیارد ویال. که به نظر می رسید حاکی از آن است که دو دوز مورد نیاز خواهد بود برای چندین واکسن نامزدها اگر و هنگامی که آنها تایید شده است.

AstraZeneca که جوهر معاملات به تولید میلیاردها آکسفورد واکسن واحد برای اروپا و هند و انگلستان و ما را تست این واکسن در برزیل و آفریقای جنوبی بعدی. تعداد COVID-19 موارد به شدت کاهش یافته است در بریتانیا هر چند ساخت آن را سخت تر برای انجام هر آزمایش واکسن در منطقه است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>