ترسناک مطالعه نشان می دهد شما می توانید گسترش coronavirus فقط با صحبت کردن

  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک فرد با صدای بلند صحبت می منتشر می کنند قطرات کوچک است که حمل رمان coronavirus پس از آن می تواند شناور برای چند دقیقه در هوا.
  • تحقیقات ارائه می دهد که اثبات اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک های صورت می توانید به حفاظت از مردم از عفونت است.
  • این یافته ها همچنین می تواند توضیح دهد که چگونه بدون علامت بیماران ممکن است انتقال این ویروس بدون عطسه یا سرفه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میکروسکوپی قطرات حاوی رمان coronavirus کمک به این ویروس به دیگران را با سهولت. ما شناخته شده برای این ماه و این که چرا دست شستن اجتماعی فاصله و استفاده از دنده محافظ مانند ماسک صورت همه مورد نیاز است. اگر کسانی که قطرات خود را رسیدن به چشم و دهان و یا بینی شما آلوده می تواند. و شما حتی نمی باید به استنشاق قطرات پر از هوا آن را به اتفاق می افتد. کسانی که قطرات زمین می تواند بر روی سطوح پس از یک عطسه یا سرفه و این که چگونه این ویروس می تواند شما را آلوده. اما شواهد نشان می دهد که فقط صحبت کردن به اندازه کافی برای گسترش این ویروس یک مطالعه جدید را فراهم می کند بیشتر اثبات است.

در چند هفته گذشته ما شاهد چند آزمایش است که پشتیبانی همان ایده است. بزرگتر قطرات سفر خواهد کرد در هوا تا 6 فوت و آنها زمین در سطوح و تهویه مطبوع را حمل آنها را به خوبی فراتر از آن 6 پا هستند که تلقی به عنوان امن است. اما قطرات کوچک که خارج شده در حالی که یک فرد صحبت معطل می تواند در هوا برای مدت طولانی به خصوص در اتاق است که به خوبی تهویه مناسب. و این ذرات معلق در هوا ممکن است به اندازه کافی برای یک فرد آلوده به تصویب COVID-19 به دیگران است.

محققان از موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی و دانشگاه پنسیلوانیا با استفاده از لیزر و دوربین برای ضبط آن قطرات کوچک و ارزیابی رفتار خود را در هوا. آنها دریافتند که با صدای بلند صحبت می منتشر می کنند مقدار زیادی از قطرات هر ثانیه که معطل خواهد شد در هوا برای چند دقیقه:

بسیار حساس به نور لیزر پراکندگی مشاهدات نشان داده اند که صحبت کردن با صدای بلند منتشر می کنند می تواند هزاران نفر از قطرات مایع در هر ثانیه است. در یک بسته هوای راکد محیط زیست آنها ناپدید می شوند از پنجره نمایش با زمان ثابت در محدوده 8 تا 14 min, که مربوط به قطرات هسته ca. 4 ميکرومتر قطر یا 12 تا 21-ميکرومتر قطرات قبل از کم آبی است.

مطالعه اذعان دارد که دوربین نمی تواند گرفتن هر ذره کوچکی است که می تواند در خارج در حالی که یک فرد صحبت و آن را توضیح می دهد که بار ویروسی در بزاق می تواند متفاوت از بیمار به بیمار است. به طور متوسط, محققان می گویند که یک دقیقه با صدای بلند صحبت کردن تولید حداقل 1000 virion حاوی قطرات هسته که هوا باقی می ماند برای بیش از 8 ساعت. اما برخی از مردم ممکن است خارج کردن به عنوان بسیاری از 100,000 دخول در هر دقیقه با صدای بلند صحبت کردن. بسیاری از کسانی که ذرات کوچک به اندازه کافی کوچک برای رسیدن به دستگاه تنفسی تحتانی هوایی که استنشاق توسط شخص دیگری.

این مطالعه و کار مشابه است که ما در حال حاضر دیده می شود نمی تواند برای برخی می گویند که با صدای بلند صحبت می منتشر می کنند به اندازه کافی از یک بار ویروسی برای آلوده کردن دیگران است. اما شواهد آن را فراهم می کند به اندازه کافی برای حمایت از این ایده که COVID-19 انتقال ممکن است از طریق صحبت کردن. همچنین این مطالعه را توضیح دهد چگونه بیماران بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری بدون نیاز به عطسه یا سرفه.

محققان درگیر در این مطالعه با توافق یافته است. “این مطالعه دقیق ترین اندازه گیری و اندازه و تعداد و فرکانس قطرات که ترک دهان در طول یک مکالمه عادی و هر شنوندگان در محدوده” بنیامین Neuman گفت واشنگتن پست. Neuman است virologist در Texas A&M University-تکسارکنا.

او ادامه داد: “این مطالعه می کند به طور مستقیم تست اینکه آیا این ویروس میتواند با صحبت کردن, اما آن را می سازد قوی ضمنی مورد که قطرات تولید شده در حالت عادی نزدیک گفتگو خواهد بود به اندازه کافی بزرگ و مکرر به اندازه کافی برای ایجاد یک خطر گسترش SARS-CoV-2 و یا هر نوع دیگر ویروس تنفسی بین افرادی که با پوشیدن ماسک صورت است.”

با تمام آنچه که در ذهن پوشیدن نوعی از ماسک صورت زمانی که شما در خارج از خانه است که قطعا یک ضرورت است. همچنین به یاد داشته باشید برای نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم و دستهای خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.

مطالعه شده و کارشناسی شده و آن را در دسترس در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. این ویدئو همراه را می توان در این لینک. شما باید به دنبال نقطه های سبز در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید (همانطور که دیده می شود در سمت راست در تصویر بالا). کسانی هستند که قطرات ساطع شده در طول سخنرانی به عنوان های گرفته شده توسط دوربین بعد از روشن بودن با لیزر.

منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net