ال جی منتشر کرده است کاملا چند فورا فراموش شدنی بالا پایان گوشی های هوشمند در سال های اخیر اما حتی اگر V60 ال جی نمی آید به خصوص نوآورانه و یا طراحی متمایز این 6.8 اینچ نیروگاه موفق به تیک بسیاری از همان جعبه به عنوان سامسونگ 6.7 اینچ کهکشان S20+ 5G در بسیار بیشتر و قیمت مناسب.

حتی بهتر از LG V60 ال جی 5G شده است فروش کاملا رایگان (پس از لایحه اعتبار) حق کردن خفاش با AT&T برنامه های قسط و خطوط جدید از خدمات و در حال حاضر فوق 5G UW نسخه نیز عمیقا با تخفیف تحت شرایط مشابه است.

البته Verizon است نه کاملا به عنوان دیوانه به عنوان سخاوتمندانه آن قوس رقیب, تراش, فقط 400 دلار خاموش $949.99 لیست قیمت V60 ال جی در یک دستگاه طرح پرداخت. این بدان معناست که شما در حال نگاه کردن به سرفه کردن $22.92 به جای $39.58 یک ماه برای یک مجموع از دو سال بالغ به حدود 550 دلار است. شما باید برای باز کردن یک در مجموع حساب جدید و یا اضافه کردن نامحدود خط به یک موجود به نمره کامل تخفیف اگر چه برای آنچه در آن ارزش به روز رسانی ورایزون مشتریان می تواند مناسب و معقول کلی لایحه اعتباری از $200 به عنوان به خوبی.

اما بیشتر وجود دارد. در واقع شما می توانید بسته نرم افزاری این قاتل جدید آنلاین-برخورد با تنها چند کمتر موثر تبلیغات برای به حداکثر رساندن پس انداز خود را. برای یک چیز, همه خریداران از ورایزون LG V60 ال جی 5G UW واجد شرایط هستند برای تعریف دو صفحه نمایش پیوست که آنها ادعا می کنند می تواند در سازنده صفحه وب اختصاص داده شده.
این V60 نیز واجد شرایط برای $150 Verizon کارت هدیه هنگامی که شما پورت موجود در تعدادی از راه های مختلف ارائه دهنده خدمات بی سیم و به یاد داشته باشید برای استفاده از این خنک freebie در vzw.com/digitalrebatecenter با کد تخفیف “APRIL150.” در نهایت شما می توانید یکی دیگر از تخفیف تا 600 دلار با یک واجد شرایط تجارت-در این لیست است که در واقع بسیار طولانی از جمله یک دسته از oldies علاوه بر داغ جدید بالا پایان دستگاه های هیچ کس احتمالا فکر فرار فقط رتبهدهی نشده است.

در پایان روز بزرگ قرمز ممکن است پرداخت شما برای دریافت این هیچ و بی معنی Snapdragon 865 گل سرسبد با 8 گیگابایت حافظه و یک 5000 میلی آمپر باتری آن دست که غیر قابل انکار است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de