ذخیره عظیم $100 هنگامی که شما خرید آمازون اکو پلاس (2nd Gen) با Philips Hue لامپ

فقط یک هشدار برای کسانی که می خواهند به خرید یک هوشمند بلندگو که آمازون اکو پلاس (2nd Gen) است که در حال حاضر در فروش در چند خرده فروشان ایالات متحده. از چهار فروشندگان که ارائه تخفیف های هوشمند بلندگو کسانی که از آمازون و Best Buy به نظر می رسد چرا که آنها شامل Philips Hue لامپ.بهترین خرید را ارائه می دهد آمازون اکو پلاس (2nd Gen) فقط برای $80, بنابراین شما صرفه جویی در $70. در بالا از آن ما خرده فروش است که به دور یک Philips Hue لامپ (15 دلار ارزش). معامله در دسترس است برای هر سه رنگ: ذغالی هدر خاکستری و ماسه سنگ است.

از سوی دیگر آمازون ادعا می کند مشتریان می توانید صرفه جویی در کمتر از $100 هنگامی که آنها خرید اکو پلاس (2nd Gen) بسته نرم افزاری است که همچنین شامل یک Philips Hue لامپ. لامپ های ارائه شده توسط آمازون به قیمت 30 دلار است که چرا این معامله خاص بهتر به نظر می رسد بر روی کاغذ.

اگر شما می خواهم به جای خرید اکو پلاس (2nd Gen) فقط با عرض پوزش به شما بگویم که شما توان پرداخت همان مقدار یا در آمازون و یا بهترین خرید: $80. نگه داشتن در ذهن که اگر شما می خواهید به استفاده از تمام ویژگی های پیشرفته از فیلیپس لامپ, شما هنوز هم نیاز به خرید رنگ پل.

اکو پلاس می کند قابلیت smart hub است که با استفاده از Zigbee برای اتصال به تمام خانه های هوشمند دستگاه های, اما شما قادر نخواهد بود به استفاده از Philips Hue در ظرفیت کامل خود را.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de