صرفه جویی 50 دلار در سونی بسیار عالی و بی سیم نویز در گوشی

سونی خوب است اما آن گوشی های هوشمند کسب و کار است که به وضوح این شرکت ضعیف ترین نقطه. اما وقتی که می آید به سرگرمی و تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری سونی است که بسیار محبوب در میان مشتریان به دنبال حق بیمه محصولات.

WF-1000XM3 هستند که دقیقا نوع محصول حق بیمه است که بسیاری از مشتریان به دنبال یک جفت از earbuds به دنبال دارد. سونی درست بی سیم نویز به فروش می رساند برای $230, قیمت است که بسیار نزدیک به اپل AirPods به طوری که آنها باید قادر به رقابت با آن.

سونی ادعا می کند این بی سیم از earbuds ارائه حدود 6 ساعت عمر باتری و که آنها سازگار با هر دو گوگل دستیار و سیری. همچنین در صورتی که شما نگرانم WF-1000XM3 شارژ در حدود 1.5 ساعت است.

خط پایین این است که این گوشی کاملا بنابراین اگر شما می خواهید به آنها را بررسی کنید شما خوشحال خواهید بود به می دانم که هر دو آمازون و بهترین خرید در حال حاضر ارائه 50 دلار تخفیف در سونی WF-1000XM3 که به ارمغان می آورد خود را به قیمت زیر $200. آنها در دسترس در هر دو سیاه و سفید و یا نقره ای رنگ اما اگر شما آنها را خرید از بهترین خرید, شما همچنین دریافت خواهید کرد 3 ماه از جزر و مد به صورت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de