جویی در هزینه $360 در گوشی سامسونگ Galaxy Note 10+

این Galaxy Note 10+ است که مسلما یکی از بهترین flagships هنوز هم موجود در بازار, اما آن را نیز یکی از گران ترین با وجود اینکه راه اندازی یک سال پیش. اگر شما نمی توانید استطاعت به پرداخت $1,000+ برای یک, بهترین جایگزین برای ارتکاب به یک قرارداد طولانی مدت و یا خرید یک مرمت واحد.نیز وجود دارد یک گزینه سوم که ترجیح داده بیش از دو نفر دیگر – می پردازد. اگر شما در بازار برای سامسونگ گل سرسبد ما معامله را برای شما, اگر چه آن را نمی خواهد ارزان آمده است. eBay فروشنده هرگز-قیمت در حال حاضر ارائه می دهد دو سیم کارت Samsung Galaxy Note 10+ فقط برای $740 که 360 دلار ارزان تر از قیمت است.

آن مهم است به ذکر است که اگر چه تلفن همراه قفل آن تنها با حامل GSM مانند AT&T و T-موبایل. در سمت روشن شما امکان گرفتن دو-سیم تلفن که بسته عظیم 12GB RAM و 256 GB حافظه داخلی است.

متاسفانه شما نمی توانید به را انتخاب کنید رنگ پس تنها یکی باقی می ماند در دسترس که در آن قیمت: هاله سفید. یک چیز دیگر ارزش اضافه است که این گوشی با نام تجاری جدید است و می آید در بسته بندی اصلی خود را. برای اطلاعات بیشتر بر روی سامسونگ در سال گذشته گل سرسبد ما را بررسی کنید در عمق Galaxy Note 10+ نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>