صرفه جویی 25 $در دستگاه نهایی که sterilizes ماسک, گوشی های هوشمند و بیشتر

  • بنابراین بسیاری از مردم به دنبال یک اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده جعبه به اندازه کافی بزرگ به تناسب موارد بزرگ یا اشیاء متعدد در یک بار, اما آنها بسیار دشوار است به آمده در عصر COVID-19.
  • آن را به ناچار از فروش به زودی اما آمازون یکی در سهام در حال حاضر و آن را در میان بهترین مدل های ما تست شده — بیشتر چه, آن را در فروش با تخفیف.
  • این StateRiver نور UV sanitizer جعبه دارای اشیاء بزرگتر با هیچ مشکل و آن را با استفاده از اشعه uv-C نور و همچنین ازن برای پاکسازی و استریل کردن هر چیزی قرار داده شده در داخل کابینه.

کوچک با اشعه ماوراء بنفش استريلايزر جعبه و اشعه ماوراء بنفش نور wands در حال پرواز کردن قفسه مجازی در آمازون در حال حاضر برای خیلی دلایل آشکار است. رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم wreaking ویران در سراسر جهان در حال حاضر است که رفتن به تغییر در هر زمان به زودی. در واقع از آنجا که بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را قبل از موعد مقرر بسیاری از کارشناسان بر این باورند coronavirus موج دوم این است که سر راه ما حتی زودتر از انتظار می رود. یا نه این که آن را هنوز هم کاملا حیاتی است که شما اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و خانواده خود را. این بدان معناست که همیشه با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما بیرون بروید و با استفاده از ضد عفونی کننده دست در هر زمان شما لمس یک شیء یا سطح خارج از خانه خود را و تمیز کردن و مطابق با هر چیزی که می آید به خانه خود را از خارج است.

وقتی که می آید به صورت ماسک آمازون پرفروش ماسک باید شما را تحت پوشش روزانه و شما می توانید سهام در KN95 ماسک صورت برای بالاتر موقعیت خطر مانند حمل و نقل عمومی و یا مطب. به عنوان ضد عفونی کننده دست این بهترین فروش ضد عفونی کننده دست ژل دقیق همان فرمول به عنوان Purell و آن را به پرواز کردن قفسه. اما آنچه در مورد مطابق با اشیاء پس از شما ،

حرفه ای درجه اشعه ماوراء بنفش استريلايزر جعبه به اندازه کافی بزرگ به تناسب موارد بزرگ یا اشیاء مختلف در یک زمان مثل این اغلب هزینه بیش از $250. بسیاری می گویند آنها ارزش هزینه در نور از همه چیز که در جریان است و این است که قطعا درست است. حتی اگر آنها ارزش است که اندازه و یا حتی بیشتر کسانی که قیمت ها هنوز هم در رفتن به خارج از دسترس برای بسیاری از مردم که نیاز به یک. اگر شما به دنبال چیزی شبیه به آن اما شما نمی خواهید به صرف که پول نقد زیادی وجود دارد یک قاتل معامله در حال حاضر در آمازون شما نیاز به چک کردن.

این StateRiver نور UV sanitizer جعبه یک گزینه فوق العاده برای افرادی که به دنبال یک بزرگتر اشعه ماوراء بنفش نور دولت است که هزینه کمی کمتر از آنهایی که شما بوده ام از دیدن جاهای دیگر. آن sanitizes هر چیزی از ماسک صورت و بطری اسپری برای گوشی های هوشمند, عینک آفتابی, هدفون, ماشین, کلید, کلید خانه و بیشتر. همچنین توجه داشته باشید این مدل با استفاده از UV-C نور و ازن برای استریل که هر دو شناخته شده برای کشتن باکتری ها و ویروس ها از جمله انسان coronaviruses.

ما دیده ایم این مدل برای فروش تا آنجا که $175 اما آن را در فروش با تخفیف در حال حاضر اگر شما عجله بسر می رسانید. قطعا آن را بررسی کنید.

در اینجا جزئیات کلیدی از آمازون صفحه محصول است که شما قطعا باید به عنوان خوانده شده از طریق:

  • دامنه کاربرد: الکترونیک, محصولات ابزار های مختلف لباس کودکان (تقریبا همه کوچک و متوسط مورد)
  • اشعه ماورای بنفش با طول موج: معمولا 220-250nm (کمترین:185nm—حداکثر 270nm)
  • روش ضد عفونی: اشعه ماورای بنفش + ازن (UVC)
  • دو تایمر تنظیم حالت(8 دقیقه یا 30 دقیقه) برای انتخاب شما لطف خودکار سیستم خاموش شدن طراحی لامپ UV را خاموش خواهد شد به طور خودکار زمانی که کشو باز است.
  • (حقوق مصرف کننده): پس از دریافت محصول اگر محصول در طول حمل و نقل آسیب دیده, از آن خواهد شد بازگشت بدون قید و شرط.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

یک StateRiver اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده جعبه نشان داده شده با درب کابینت باز و چندین اشیاء داخل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im