صرفه جویی 15% در اپل AirPods با شارژ بی سیم مورد در آمازون

این AirPods در میان پرفروش earbuds خارج وجود دارد وجود خود را به جای قیمت سنگین. اگر چه بسیاری از شرکت ها سعی کرده اند برای تکثیر موفقیت AirPods چند در واقع می تواند در رقابت با اپل گوشی بی سیم.به طور معمول فروش برای $200 اپل AirPods بسیاری از رقابت در این محدوده قیمت. اگر شما مصمم به خرید این خاص گوشی شما قطعا می توانید آنها را برای کمی ارزان تر است. ما به تازگی کشف یک معامله در آمازون است که به شما اجازه صرفه جویی 15% در اپل AirPods با شارژ بی سیم مورد. آن را بسیار نیست, اما حداقل شما را وادار به صرف $30 در چیز دیگری است.

این AirPods وعده به ارائه تا 5 ساعت زمان گوش دادن ولی به لطف شارژ بی سیم صورت شما قادر خواهید بود به بیش از 24 ساعت از عمر باتری. حرکت نزولی این است که این AirPods نمی ویژگی فعال نویز فن آوری, بنابراین اگر شما به دنبال این تابع خاص شما می خواهید برای رفتن برای AirPods Pro.

نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید شارژ مورد یا به صورت بی سیم با استفاده از یک Qi سازگار با شارژ حصیر یا اتصال رعد و برق. اگر شما نمی توانید استطاعت AirPods با شارژ بی سیم مورد, شما می توانید آنهایی که با سیم شارژ مورد به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de