قمر زحل تیتان است peacing از

  • قمر زحل تیتان است و دست خوش پیشامد میشه دور از این سیاره در یک سرعت سریع تر از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به اطلاعات فرستاده شده توسط ناسا مدارگرد کاسینی.
  • ماه است که تحت پوشش در دریاچه ها و هیدروکربن های مایع دارای ضخامت لایه یخ است که ممکن است پنهان اقیانوسی از آب مایع است.
  • زمین خود ماه نیز منحرف و دور از زمین است. تغییر مدار آن حدود 1.5 اینچ در هر سال است.

قمر زحل تیتان یک جهان عجیب و غریب تحت پوشش در دریاچه ها و هیدروکربن های مایع مانند گاز متان از وجود به عنوان گازهای اینجا بر روی زمین است. آن را فوق العاده سرد وجود دارد اما در درون در این ماه ممکن است آب مایع است. ما نمی دانیم چه ماه را سرد بیرونی پنهان شده است اما با تشکر از اطلاعات جمع آوری شده توسط ناسا فضاپیمای کاسینی که از تیتان به عنوان یک کل است که در راه خود را.

ماه است دست خوش پیشامد میشه دور از میزبان خود سیاره در یک رای است که به طور قابل توجهی سریع تر از آنچه قبلا تصور. بر اساس داده های اخیر, تیتان, ریش حدود چهار اینچ دورتر از زحل در هر سال.

قمر تمایل به رانش. مدار این اشیاء به ندرت کامل و این بدان معنی است که تغییرات طول زمان اتفاق می افتد. زمین خود را در ماه به عنوان مثال حرکت حدود 1.5 اینچ به دور از سیاره ما هر سال است. آن را فقط نمی خواهد ترک ما — حداقل نه برای یک زمان بسیار بسیار طولانی — و این حرکات مشترک برای قمر.

در مورد تیتان کشف است که در واقع کمک به محققان برای درک بهتر زحل خود را. زحل اعتقاد بر این است در حدود 4.6 میلیارد سال است. مدتی بین آن تشکیل و در حال حاضر روز آن را به دست آورد پررنگ حلقه و یک دسته کامل از قمر. هیچ, به طور جدی, زحل 80 قمر. آره خیلی وحشی.

کشف نیست فقط بگویید دانشمندان آنچه که در آینده ممکن است در فروشگاه برای تیتان و زحل اما آن را اجازه می دهد تا آنها را به عقب زمان در یک راه جدید است. با استفاده از همان میزان رانش معکوس ستارهشناسان در حال حاضر بر این باورند که Titan آغاز زندگی خود را بسیار نزدیک به زحل از آنچه قبلا فکر می کردم که سیستم قمر در اطراف سیاره گسترش بسیار سریع تر از برآورد اولیه پیش بینی شده است.

“این اندازه گیری های جدید حاکی از این است که این نوع از سیاره-ماه تعاملات می تواند برجسته تر از قبل از انتظارات و که آنها می توانند به بسیاری از سیستم های مانند دیگر سیارات, ماه, سیستم سیارات فراخورشیدی — کسانی که در خارج از منظومه شمسی ما — و حتی دودویی سیستم های ستاره ای که ستاره در مدار یکدیگر” JimFuller coauthor از این تحقیقات در بیانیه ای گفت.

ناسا فضاپیمای کاسینی صرف یک دهه کروز در اطراف زحل قبل از اینکه در نهایت در حال اجرا کوتاه در سوخت و انجام یک سری از فوق العاده شجاعانه “Grand Finale” غواصی از طریق این سیاره حلقه. پس از آن به پایان رسید آن غواصی آخرین آن عمل برای از بین بردن خود را با کوبیدن به زحل جو است. این فضاپیما در ادامه به ارسال داده و حتی آن را به عنوان در حال نابود شده است. نیروی ضربه با جو محو ماشین.

منبع تصویر: NASA/JPL/دانشگاه آریزونا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>