دو ماه پس از اولین موفقیت از کهکشان جوانه+ سامسونگ است که به وضوح آماده سازی خود را برای آینده ‘hearable’ انتشار. پس از تشکیل پرونده ثبت اختراع در اروپا و انگلستان آینده کهکشان BudsX اند وارد علامت تجاری کاربرد فرایند Stateside. به عنوان SamMobile گزارش کهکشان BudsX ممکن است یک جواب چند تا آستین خود را. هر چند در ابتدا ابتلا به توجه خود را منحصر به فرد ‘لوبیا مانند شکل earbuds نیز انتظار می رود به بازار عرضه می شود به تناسب اندام, earbuds, همراه با یک از ویژگی های بسیار خوب است که ممکن است بسیار مفید برای مخاطبان در نظر گرفته شده.

همانطور که تصویر بالا نشان می دهد علامت تجاری نرم افزار شامل عبارت “MP3 player و یک هدست بی سیم پوشیدنی به فروش می رسد به عنوان یک واحد”. این ممکن است به معنای ما می تواند انتظار BudsX به پشتیبانی مستقل پخش صوتی و ساخته شده است در ذخیره سازی خود را برای برگزاری آهنگ های مورد علاقه کتاب های صوتی یا پادکست ها.

این ویژگی می تواند یک جایزه بزرگ برای دونده و یا دوچرخه سواران که نمی خواهید به پس زدن دهنه اسب تلفن خود را در اطراف تمام وقت. در واقع ما قبلا شناخته شده است که از earbuds به احتمال زیاد شامل نرم افزار برای ردیابی محل خود را و ورزش, آمار مانند فاصله و کالری به طوری که آنها می تواند به شکل دادن به یک واقعی همه در یک تمرین همراه است. البته شما هنوز هم نیاز به یک تلفن را به تماس های اما حداقل آن را کاهش می دهد نیاز به بستگی به گوشی خود را اتصال داده و یا باتری برای موسیقی است.

سامسونگ در حال حاضر ساخته شده یک جامد عمومی پسند درست هدست بی سیم در قالب کهکشان جوانه+ اما جدیدتر آینده از earbuds می تواند مکمل سامسونگ موجود ترکیب بسیار خوبی. واضح است که کره جنوبی از فن آوری های غول پیکر در تلاش است به حک کردن یک فضا برای خود در میان رقابت قوی از امثال اپل و گوگل و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de