سامسونگ کهکشان بعدی Z تلنگر نوع است که به زودی با 5G پشتیبانی از سه ما حامل

فقط در مورد آن را در حال حاضر کاملا روشن پس از cavalcade اخیر شایعات جدید Galaxy Z تلنگر نوع حق در اطراف گوشه. چون سامسونگ همیشه اول به صورت عمودی تاشو گوشی های هوشمند آمد دوام چند ماه پیش هر چند ما در حال بدیهی است که انتظار نیست این به فرض نقش و مسئولیت های واقعی عاقبت به عنوان Galaxy برابر 2 به عنوان مثال باید انجام دهید.

شاید مهم تر از استانداردهای سازمان نشان می دهد که به روز رسانی دستگاه به زودی خواهد آمد در چندین نسخه های مختلف برای هر دو آمریکا و بازارهای بین المللی از جمله یک ظاهر طراحی شده به طور خاص برای با حداکثر سرعت دویدن استفاده و سازگار با هر دو T-Mobile و at&T در شبکه های.

البته بدون شک در ذهن ما است که ما گوشی Galaxy Z تلنگر 5G نیز ارائه خواهد شد Verizon پشتیبانی می کند اما مگر چیزی تغییرات در آخرین لحظه گفت: حمایت به احتمال زیاد محدود به 4G LTE سرعت. که تقریبا تأیید میکند حداکثر Weinbach را گمانه زنی ها از چند هفته پیش که گوشی را نمی توان به فروش می رسد به طور مستقیم توسط بزرگ قرمز با mmWave تکنولوژی در دو.
به عبارت دیگر Galaxy Z تلنگر 5G احتمالا قادر نخواهد بود به ارائه بالاترین سرعت دانلود در دسترس در ایالات متحده در حال حاضر حل و فصل برای کم و اواسط گروه اعداد در T-Mobile, AT&T و با حداکثر سرعت دویدن. در صورتی که شما نگرانم اصلی 4G LTE-Z تنها تلنگر نسخه فروخته شده است در AT&T و با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه های T-Mobile به احتمال زیاد برای پیوستن به سرگرم کننده به عنوان دور به عنوان 5G قادر مدل نگران است و حتی گسترده تر ایالات متحده در دسترس است.
متاسفانه شایعه است حجم تولید برای هر دو کهکشان برابر 2 و Z تلنگر 5G خواهد بود “محدود” تا برخی از نقطه در 2021 بنابراین شما ممکن است قادر به در واقع منظور هر کدام از این دو تاشو دستگاه در اواخر ماه اوت یا سپتامبر. حتی مهمتر شما می خواهید به عجله بسر می رسانید و خود را صرف 1500 دلار به بالا به عنوان به زودی به عنوان گوشی برو برای فروش اگر شما می خواهم انتظار برای ماه ها در پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>