سامسونگ بعد bendy تلفن به زمین به عنوان Galaxy Z برابر 2 است که دو پوشه در کارت ؟

ما فقط یادگیری است که OG Samsung Galaxy برابر جانشین نمی خواهد فقط سرد برابر 2 اما در واقع ممکن است به نام Z برابر 2. این امر بلافاصله آن را در یک سری با Galaxy Z تلنگر با وجود شدید طراحی تفاوت – بعد از همه تلنگر به صورت افقی تاشو تاشو در حالی که OG برابر و 2 برابر خم شدن یک خط عمودی در وسط صفحه نمایش.

دیگری وجود دارد که ممکن است غذای آماده از نهایی Z برابر 2 نام علاوه بر این واقعیت است که سامسونگ ظاهرا در تلاش برای متحد کردن آن bendy گوشی های زیر یک و همان مدل با نام تجاری. Z به خوبی می تواند اشاره به بسیاری دیگر ممکن است foldable تلفن فرم فاکتور از جمله دو مدل تاشو. به یاد داشته باشید کسانی که به بیرون درز کمپین های تبلیغاتی برای سامسونگ سری Z?

در آن زمان به بیرون درز فکری برای تلنگر نشان داد دو گوشی بالا نیم بعدی به پایین نصف ارزش یک Zoro عاقبت پوستر. به نظر می رسد که یک استراتژی عمدی و یا می تواند اشاره در آینده دو پوشه مانند یک Xiaomi نشان داده و یا به سادگی به معنی freewilling طراحی طبیعت سامسونگ تاشو گوشی.

ما بیشتر بدانید در زمانی که Galaxy Z برابر 2 بازدید نوار در ماه آینده. در هر صورت 91Mobiles به حفر کردن یک تراشه NFC صدور گواهینامه برای سامسونگ سوم crack در bendy گوشی چندان آشکار به نظر می رسد به سرعت در حال نزدیک شدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im