جدید سامسونگ SSD ممکن است دارای مقام بلندتری بودن سونی سفارشی درایو برای PS5

  • این PS5 مشخصات دیگر راز اما نه این واقعیت است که برخی از علاقهمندان به بازی خواهد ناراضی هستند و با ساخته شده است در ذخیره سازی از کنسول نسل بعدی.
  • سونی اعلام کرد در ماه مارس که PS5 حافظه های فلش را پشتیبانی سرعت تا 5.5 GB/s اما کنسول بسته خواهد شد فقط 825GB از ذخیره سازی.
  • سامسونگ یک راه حل در قالب 980 Pro SSD که پشتیبانی از سرعت های تا 6.5 GB/s. ذخیره سازی و ارتقاء در دسترس خواهد بود در برخی از نقطه در این تابستان قبل از PS5 بازدید از فروشگاه.

سونی پرده برداری از PS5 مشخصات در اواسط مارس تایید برخی از شایعاتی که شناور شده بود در سراسر وب. یکی از آنها گفت: سونی معرفی خواهد یک فوق سریع SSD راه حل که نمی تواند همسان با ایکس باکس سری X و یا حتی یک بالا پایان بازی کامپیوتر. معلوم می شود که سونی انجام داد ایجاد یک سفارشی راه حل SSD یکی به معنای افزایش سرعت بازی های طراحی شده برای نسل بعدی بازی دکل و از بین بردن زمان بارگذاری.

این PS5 SSD ارائه خواهد شد سرعت تا 5.5 GB/s است که بیش از دو برابر آنچه ایکس باکس سری X می تواند دستیابی به. که با سرعت می آیند با یک سازش: شما تنها 825GB از ذخیره سازی در PS5 و هیچ نشانه ای سونی راه اندازی خواهد شد و یک نسخه با ظرفیت ذخیره سازی بیشتر در آینده نزدیک. اما سونی می گویند که کاربران قادر خواهد بود به ارتقاء SSD اما مشخص نیست که درایوهای سازگار خواهد بود. اکثر SSD جایگزین نمی تواند حتی نزدیک به رسیدن به سرعت PS5 SSD. اما حداقل یکی وجود دارد و آن را در آینده بسیار به زودی.

“برای رسیدن به پهنای باند ما هدف از 5 گیگابایت دوم ما به پایان رسید تا با 12 کانال رابط [در PS5],” Mark Cerny توضیح داد. “هشت کانال به اندازه کافی نخواهد بود. در نتیجه پهنای باند ما زمانی است که در واقع پنج و نیم گیگابایت در ثانیه. با 12 کانال رابط طبیعی ترین اندازه که در ظاهر برای یک SSD است 825GB.” در آن زمان سونی exec گفت که 825GB ظرفیت خواهد بود بیش از اندازه کافی. اما با افزایش اندازه و بازی های خود را به روز رسانی 825GB ممکن است نیازهای علاقهمندان به بازی هاردکور.

کسانی که مردم می خواهند برای ارتقاء ذخیره سازی از PS5 و آنها به دنبال SSD گزینه های است که می تواند برای مطابقت با سرعت سونی درایو. در حال حاضر وجود دارد این است که فقط یک نامزد است که می تواند در رفع آن نیاز دارد — SSD است که حتی سریع تر از 5.5 GB/s. و SSD ممکن است در دسترس برای خریداران قبل از PS5 راه اندازی شد.

اعلام کرد در CES سال 2020 سامسونگ 980 نرم افزار همیشه به نظر می رسید مانند نوع SSD است که سونی و مایکروسافت می تواند با استفاده از داخل خود کنسول های نسل بعدی. ما در حال حاضر می دانیم که ایکس باکس سری X نمی خواهد از ویژگی های سامسونگ 980 Pro چون سامسونگ درایو بسیار سریع تر از ایکس باکس سری X SSD.

PCIe 4.0 M2 NVMe راه حل که سامسونگ توسعه یافته پشتیبانی از خواندن سرعت 6.5 GB/s و سرعت نوشتن از 5GB/s. این نوع از سرعت باید به حمایت از این نوع عملکرد است که سونی پیش بینی برای PS5. سامسونگ هنوز برای فاش کردن یک تاریخ انتشار برای درایو اما 980 Pro در حال حاضر موفق به دریافت گواهینامه از کره جنوبی با رادیو ملی تحقیقات آژانس (NRRA) که نشان می دهد که انتشار رسمی باید زودی می آیند.

به طور جداگانه شناخته شده سامسونگ خودی یخ جهان می پردازد که عمدتا در گوشی نشت ارسال شده یک پیام در توییتر چند روز پیش که او در آن به صراحت خطاب به سامسونگ 980 Pro SSD. او گفت که این دستگاه منتشر خواهد شد در عرض دو ماه:

قیمت 980 نرم افزار شناخته شده نیست, اما شما می توانید انتظار آن را به گران تر از مقرون به صرفه ترین Ssd ها. خبر خوب این است که درایو در دسترس خواهد بود در ظرفیت های مختلف با شروع از 256GB و رفتن تمام راه را تا 1TB به گفته SamMobile. برخی از این ممکن است در واقع به پایان رسید تا بودن گران تر از PS5.

قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای خرید سامسونگ 980 Pro شما باید صبر کنید برای گوشی های سونی به واقع انتشار لیست سازگار با دستگاه های SSD. به عنوان Cerny توضیح داد که در ماه مارس تمام SSD مدل های پشتیبانی خواهد شد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de