جدید سامسونگ سنسور تصویر ترکیبی از دو فن آوری های کلیدی برای بهتر عکس

با توجه به شرکت جدید سامسونگ ISOCELL GN1 است 50MP سنسور با 1.2 ميکرومولار پیکسل است که استفاده از هر دو Tetracell و دو صفحه فن آوری برای ارائه در نزدیکی حرفه ای درجه تصاویر در هر محیطی حتی کم نور شرایط سابق با استفاده از 4:1 صفحه binning برای ایجاد واضح تر عکس ها با نویز کمتر. دومی را فراهم می کند فوق العاده سریع فوکوس خودکار به عنوان به خوبی به عنوان AF قابلیت های که شما می خواهم پیدا کردن دوربین های DSLR بر ادعای سازنده. این مهم است زیرا سرعت که در آن دوربین خود را با تمرکز تعیین می کند که چگونه سریع شما می توانید یک شات. با تشکر از دو صفحه فن آوری و استفاده از الگوریتم های, عکس های گرفته شده با سنسور قابل مقایسه با کسانی که با استفاده از یک 100MP قطعنامه.

این ISOCELL GN1 ارائه تصاویر با کیفیت بالا با رنگ دقت جزئیات بیشتر و نویز کمتر

سامسونگ همچنین اشاره می کند که بیشتر با وضوح بالا استفاده از سنسور کوچکتر 0.8 µm پیکسل. 1.2 µm اندازه پیکسل استفاده می شود با GN1 بدان معنی است که حتی در شب کاربر می تواند ضربه محکم و ناگهانی دور و ایجاد کیفیت بالا عکس. این سنسور همچنین ویژگی های ISOCELL به علاوه که با استفاده از یک مانع برای منزوی کردن پیکسل های فردی است. این اجازه می دهد تا میکرو لنز برای جمع آوری نور بیشتر است که جذب شده توسط صفحه را photodiodes. به عنوان یک نتیجه تصاویر را بهبود وفاداری رنگ و نور-حساسیت کمک می کند که ارائه روشن, عکس های با دقیق تولید رنگ. هر پیکسل در GN1 سنسور شامل دو photodiodes که دریافت اشعه های نور از طرف هر یک از میکرو لنز موجود در بالای هر صفحه.

عکس های گرفته شده با 50MP سنسور شامل جزئیات خوب و می توان نابود و لگدمال و بدون هر گونه “کاهش چشمگیر” در کیفیت تصویر. و کاهش اندازه تصویر پس از پردازش حذف خواهد شد و حتی بیشتر نویز از عکس. این قطعنامه از سنسور 8,160 پیکسل توسط 6,144 پیکسل. این ISOCELL GN1 اهرم Tetracell تکنولوژی است که همچنین اجازه می دهد تا برای طیف پویا تر حتی در هنگام برخورد با یک کم روشن موضوع در برابر یک پس زمینه روشن. به جای استفاده از HDR معمولی و انباشته با هم تصاویر متعدد به گسترش محدوده دینامیکی از یک عکس, سامسونگ real-time HDR است هر پیکسل در یک گروه چهار نفره را به یک تصویر با استفاده از های مختلف قرار گرفتن در معرض بار. دو پیکسل را متوسط مواجهه یکی طول می کشد یک مدت طولانی قرار گرفتن در معرض و یکی کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض. این کمک می کند تا سنسور, ضبط, shadows, midtones و برجسته است.

یک سنسور ISO کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه حساس است به نور. علاوه بر این تک بالا بومی ISO موجود در سنتی سنسور GN1 شامل اضافی پایین بومی ISO قادر به دقت در پاسخ به محیط های روشن. سامسونگ می گوید که این نتیجه مطلوب محدوده دینامیکی و کمتر سر و صدا در تمام محیط های. برای مثال اگر شما در ساحل در نظر گرفتن یک پرتره در یک روز آفتابی پایین بومی ISO رسیدگی خواهد شد روشن بخش هایی از تصویر. با یکی از معمول بالا بومی ISO بر روی اکثر سنسور است که بخشی از عکس شده اند دمیده توسط نور آفتاب و به نظر می رسد در عکس با nary جزئیات.

از سوی دیگر بیایید می گویند که شما در حال گرفتن یک عکاسی از خود در اواخر شب ، این فن آوری در GN1 را انتخاب کنید بالا بومی ISO برای بهینه روشنایی با نویز کمتر و بیشتر محدوده دینامیکی برای نشان دادن جزئیات بیشتر حتی در تاریکی بخش از عکس.

سامسونگ می گوید از جدید خود را با سنسور “در ISOCELL GN1 بسته بسیاری از فن آوری به یک سنسور. همانطور که سامسونگ اولین سنسور تصویر به ویژگی های هر دو صفحه و Tetracell تکنولوژی آن مجهز به دوربین گوشی های هوشمند خود را با قدرت انطباق با هر محیط به طوری که شما می توانید به گرفتن عکس های بزرگ بدون توجه به آنچه شرایط روشنایی شما در هستند. با این همه کاره شما می توانید لذت بردن از یک مجموعه کامل از نرم افزار درجه, عکاسی, ابزار سمت راست از گوشی های هوشمند خود را.”

خط پایین این است که ISOCELL GN1 ارائه خواهد شد رنگ دقیق و تیز تصاویر بسته بندی شده با جزئیات است که عکاسی سیستم فعلی خود گوشی ممکن است ترک کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>