سامسونگ کهکشان جدید جوانه های در حال نزدیک شدن به انتشار نشان می دهد تا در FCC

تابستان در نوسان کامل است و در حالی که مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به مناسب تعطیلات با وجود coronavirus ها و شرکت ها در حال آماده سازی برای سقوط خود را راه اندازی سامسونگ برنامه های دیگر.

سامسونگ در حال برنامه ریزی برای اعلام یک دسته از محصولات در ماه آینده و یا تا. از تابستان به طور منظم ، جدید کهکشان توجه داشته باشید به برچسب-پابه, Galaxy برابر 2 و کهکشان دیده بان 3 وجود دارد تمام خانواده از محصولات در انتظار انتشار است.

یک محصول جدید است که پرواز در سایه کوچک در بالا ذکر شده است جدید سامسونگ Galaxy جوانه. حمل آزمایشی نام Galaxy جوانه های زندگی جدید بی سیم از earbuds به احتمال زیاد چه چیزی پنهان شده در پشت SM-R180 یک شماره مدل ذکر شده در اخیر FCC مثال. نامگذاری طرح مسابقات که از قبلی سامسونگ از earbuds, کهکشان جوانه+ شد SM-R175.

به سرعت متوجه شده توسط SamMobile این مثال به این معنی است که جوانه های جدید برای, راه اندازی, که هم راستا با شایعات قبلی که آنها خواهید بود اعلام کرد قبل از توجه داشته باشید کهکشان 20 سری نسبت به پایان ماه ژوئیه.

چه ما در مورد کهکشان جوانه زندگی می کنند تا کنون ؟ نه خیلی زیاد. خود را طراحی گفته می شود باقلا به شکل, به عبارت دیگر, هیچ چیز مانند که از کهکشان جوانه های ما تا کنون دیده ام. طراحی جمع و جور خواهد شد و به احتمال زیاد در نتیجه عمر باتری کوتاه تر اما با توجه به چگونه به خوبی جوانه+ در حال انجام است که در خصوص آنها باید حداقل 6-7 ساعت از زمان پخش.

 

قیمت عاقلانه, جوانه زندگی می کنند انتظار می رود که هر دو بازی می شود و یا کمی ارزان تر از جوانه+ بنابراین در هر نقطه بین $120 و 150 دلار خواهد بود خوب حدس می زنم.

به نظر می رسد تا پایان ماه اوت شما می تواند چادری در همه جدید سامسونگ فناوری: یک تلفن یک ساعت هوشمند و بی سیم جدید از earbuds. تنها سؤال این است: آیا کیف پول خود را برای آن آماده?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>