آن را ایمن می گویند که در هیچ نقطه ای در تاریخ بشریت دست به دست شده است به عنوان پاک به عنوان آنها هستند. تلویزیون, تبلیغات, پوستر, هشتگهای در همه جا شما نگاه وجود دارد یک یادآوری برای شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. اما قرار دادن دست خود را زیر شیر آب برای چند ثانیه کافی نیست. اگر شما می خواهید دست خود را به باقی می ماند جوانه-شما باید به طور کامل بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اما در سال 2020 ما نمی تواند فقط با تکیه بر شمارش ثانیه و یا حتی بدتر فرض کنیم چقدر زمان گذشته است. بدون این سن از برنامه ها و سامسونگ ها ایجاد ثابت می کند که واقعا وجود دارد یک برنامه برای همه چیز.

سامسونگ فقط به معرفی نام تجاری جدید Galaxy تماشای برنامه: شستشوی دست. نمی تواند سریع به فرض که همه این برنامه است برای اجرای 20-تایمر دوم برای خود دست شستن نیاز دارد! این می رود راه فراتر از آن.

دست شستن برنامه اجازه می دهد تا به شما در تنظیم یادآوری به طور منظم به شستن دست های خود را به عنوان مثال پس از هر دو ساعت. آن را نیز به شما نشان دهد که چقدر با گذشت زمان خود را از سال گذشته برخورد با صابون و چگونه نزدیک شما هستند به شما برسد روزانه دست شستن هدف چون البته شما باید یک.

وقتی که می آید به شستن خود را هنگامی که شما آماده برای رفتن برنامه شروع خواهد شد 25-دوم تایمر شمارش معکوس به شما 5 ثانیه به درخواست صابون و 20 ثانیه به شستن دست های خود را. هنگامی که زمان اجرا می شود یک لرزش خفیف خواهد اجازه دهید شما می دانید که شما می تواند به توقف شستشو.

تا کنون هیچ نشانه ای از این برنامه خواهد شد که جنبه رقابتی شبیه به تناسب اندام-برنامه های مرتبط. ما واقعا امیدواریم که خواهد شد در نسخه بعدی و مردم خواهد بود قادر به رقابت در برابر دوستان به ببینید که چه کسی است تمیزترین دست.

اگر شما فکر می کنم smartwatch یادآوری به شما برای نفس کشیدن و راه رفتن در اطراف و رفتن به رختخواب کافی نیست و سپس نصب شستن دست برنامه خود را در کهکشان دیده بان که در دوز اضافی از کنترل (و بهداشت)!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im