سامسونگ Galaxy S9 و S9+ دریافت طعم و مزه خود را از عمده یک UI 2.1 به روز رسانی

آن را در نهایت اتفاق می افتد بانوان و آقایان! این به روز رسانی که تقریبا اتفاق نمی افتد آغاز نورد کردن به کهکشان توجه داشته باشید 9 در آلمان در هفته گذشته به سرعت گسترش بال خود را به صنوبر تا رابط کاربری هر دو کهکشان S9 و S9+ به عنوان ما صحبت می کنند.

این over-the-air یکی UI 2.1 تحویل لگد زدن به در همان فوق اروپای غربی در بازار امروز و همچنین در کره اوج مقیاس در یک کاملا گسترده 1.1 GB یا بیشتر. جالب به اندازه کافی است که در واقع کمی کوچکتر از همان دقیق به روز رسانی رهبری را به کمی جدیدتر تبصره 9 که باعث می شود ما فکر می کنم سنگین goodie بسته ممکن است 100 درصد یکسان است ،
بدیهی است که اوایل 2018-منتشر S9 و S9 به علاوه بودند هرگز قرار است برای دریافت تمام ویژگی های افزودنی و با کارآیی کهکشان S10 و توجه داشته باشید 10 سری کردم یک زن و شوهر از سال پیش, اما ما همچنین انتظار نداشتم که تفاوت معنی داری بین این دو و توجه داشته باشید کهکشان 9 آخرین نرم افزار بهبود تلاش است.

این به احتمال زیاد آخرین به روز رسانی بزرگ کهکشان S9 دو هرگز به ذهن شما, بنابراین در اینجا امید پایداری سیستم ثابت می کند قابل اعتماد و گسترش جهانی نمی خواهد بلند.

در صورتی که شما نگرانم تبصره 9 به نظر نمی رسد به اینکه یک UI 2.1 مجموعه ای از ویژگی های نرم افزار جدید در بسیاری از مناطق هنوز, بنابراین شما ممکن است نیاز به صبر کنید چند هفته قبل از به روز رسانی به ما می رسد-نسخه های خاصی از S Pen-دارای حق اعمال 2018 و گل سرسبد آن کوچکتر عموزاده طراحی شده توسط یک 845 پیکسل پردازنده.

در حال حاضر, ما باید هر دلیلی برای انتظار همه چیز را از به اشتراک گذاری سریع و موسیقی قابلیت به اشتراک گذاری به تک گرفتن, عکاسی, نرم افزار تصویری حالت من فیلتر AR منطقه و علیرضا ابله وارد در S9 و S9+ فقط به عنوان آنها در توجه داشته باشید 9. در بالا از آن همه سامسونگ همچنین دارای گوگل آخرین وصله های امنیتی در فروشگاه برای Galaxy S9 اواز یا موسیقی دو نفری است که در عین حال یکی دیگر از چیز غیر معمول برای دیدن دو سال از گوشی دریافت خواهید کرد تا به سرعت. در حال حاضر این چیزی است که ما تماس بگیرید پله تا خود نرم افزار پشتیبانی از بازی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>